Pesti Srácok

Orbán Viktor: Magyarország kitart a rezsicsökkentés mellett

Orbán Viktor: Magyarország kitart a rezsicsökkentés mellett

A miniszterelnök hivatalos közösségi oldalán erősítette meg azt a magyar álláspontot, amely szerint a globális klímavédelem érdekében nem a családokat kell különböző terhekkel sújtani, hanem a klímaromboló nemzetközi vállalatokat kell megadóztatni. Magyarország kitart a rezsicsökkentés politikája mellett – szögezte le a posztban Orbán Viktor miniszterelnök.

Orbán Viktor a Facebookra feltöltött bejegyzéséből nyilvánvalóvá válik az a sokak által már korábbról ismert tény, hogy Brüsszel egy úgynevezett klímavédelmi csomag álcája alatt akarja megadóztatni a ház- és lakástulajdonosokat, emelni akarja a háztartások rezsiköltségeit.

– szögezte le a posztban Orbán Viktor miniszterelnök.

PestiSracok facebook image

Forrás: Orbán Viktor Facebook-oldala; Fotó: MTI/Máthé Zoltán

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.