Pesti Srácok

Leforrázta az amnéziás Sopronit Láng Zsolt, aki szerint Bajnai sokat tud a momentumos cápákról (Videó!)

Bajnai Gordon telefonszáma megvan valakinek? Küldje már el Soproni polgármester úrnak, hadd tisztázzák végre a momentumos cápák kilétét - javasolta Láng Zsolt, a Fidesz fővárosi frakciójának vezetője a Városháza-gate miatt összehívott vizsgálóbizottság ülésén. Láng Zsolt szerint Bajnai mindent tud a Momentum körül úszkáló cápákról.

A Fidesz oldalán publikált videóban Soproni Tamás, Terézváros momentumos vezetője azzal győzködi a hallgatóságot, ha bármilyen visszaélésről tudomása lenne elsőként tenne feljelentést. A Fidesz fővárosi frakcióvezetője tömör karakán válasszal forrázta le a mellébeszélő és mentegetőző momentumos polgármestert.

– javasolta Láng Zsolt Soproni Tamásnak.

PestiSracok facebook image

Forrás: Facebook; Fotó: Facebook

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!