Pesti Srácok

A Fidesz jelöltjei gyűjtötték össze elsőként a szükséges aláírásokat

null

A kormánypárt jelöltjei adták le elsőként az áprilisi választáson való induláshoz szükséges aláírásokat. A Fidesz mind a százhat választókerületben összegyűjtötte az ajánlásokat.

Mind a százhat választókerületben összegyűjtötték a Fidesz jelöltjei a szükséges aláírásokat az áprilisi választáson való jelöléshez. A kormánypárt hivatalos közösségi oldalára feltöltött közlemény szerint a választáson induló pártok közül elsőként a Fidesznek sikerült összegyűjtenie az ajánlásokat.

– olvasható a párt Facebook-oldalán.

PestiSracok facebook image

Forrás: Facebook; Fotó: MTI/Koszticsák Szilárd

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.