Pesti Srácok

A Guardian értesülése szerint Orbán Viktor Magyarországra hívta Trumpot

A Guardian értesülése szerint Orbán Viktor Magyarországra hívta Trumpot

A Guardian értesülései szerint Orbán Viktor meghívására Magyarországra érkezhet Donald Trump. A lap értesülései szerint a volt amerikai elnök azért érkezhet hazánkba, hogy támogatásáról biztosítsa a miniszterelnököt a választások előtt.

Orbán Viktor meghívására Magyarországra utazhat az elkövetkező hetekben Donald Trump volt amerikai elnök, hogy löketet adjon a miniszterelnök újraválasztási kampányának – írja a Guardian magyar kormányzati forrásokra hivatkozva. A cikk szerint a meghívót az Alapjogokért Központ juttatta el Trumpnak. A lap azt írta, Trump egyelőre nem reagált a megkeresésre, Liz Harrington, Trump szóvivője pedig egyelőre nem kommentálta a sajtóértesüléseket.

– tette hozzá a lap fideszes forrása. Trump jó eséllyel az Alapjogokért Központ Amerika legnagyobb konzervatív rendezvényére, a Conservative Political Action Conference-re érkezne, aminek első európai országként ad otthont hazánk március 25-én és 26-án – jegyezte meg a 24.hu.

PestiSracok facebook image

Forrás: 24.hu; Fotó: PS

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.