Pesti Srácok

Fidesz: Niedermüller a Városháza-botrányt feledtetni akaró bizottságban akar bohóckodni

null

Érthetetlen, hogy Niedermüller Péter (Momentum–DK–MSZP–Párbeszéd–LMP) erzsébetvárosi polgármester miért nem tett semmit a szerinte gyanús kerületi ingatlanvásárlások ügyében, ennek ellenére most egy jogszabályellenesen létrehozott fővárosi bizottságban akar bohóckodni – írták a Fidesz Budapest Facebook-oldalán szerdán.

Józan ésszel nincs arra magyarázat, hogy Niedermüller Péter 28 hónap alatt polgármesterként miért nem tett semmit, ha szerinte gyanús ingatlanvásárlások voltak a VII. kerületben. Minden lehetősége meglett volna – olvasható a Fidesz Budapest Facebook-bejegyzésében. Mint fogalmaztak, a polgármester most egy olyan jogszabályellenesen létrehozott, a Városháza-botrányt feledtetni akaró fővárosi bosszúbizottságban akar bohóckodni, amelynek sem hatásköre, sem jogköre nincs más önkormányzatok ügyeit vizsgálni. A bejegyzésben idézik Láng Zsoltot, a Fidesz–KDNP fővárosi frakcióvezetőjét, aki az Inforádióban azt mondta: ne várják Karácsonyék, hogy a Fidesz–KDNP frakciója ebben a színjátékban részt vesz.

Forrás: Fidesz Budapest Facebook-oldala; Fotó: Horváth Péter Gyula/PestiSrácok.hu

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.