Pesti Srácok

Kovács Zoltán: A legnagyobb rendben zajlottak az ünnepi programok

Kovács Zoltán: A legnagyobb rendben zajlottak az ünnepi programok

Több százezren hallgatták Orbán Viktor miniszterelnök március 15-i beszédét a Kossuth téren – írta Kovács Zoltán Facebook-oldalán. Az ünnep biztonságos lebonyolításáért felelős operatív törzshöz napközben beérkezett információk alapján elmondható, hogy a március 15-i rendezvények biztonságosan véget értek.

Kedd 18 óráig a rendőrség országosan 508 rendezvény békés lebonyolítását biztosította. Ezek közül 449 állami, illetve önkormányzati, 43 kulturális, 12 gyülekezési törvény hatálya alá tartozó, valamint 4 más jellegű rendezvény volt. Az egész országban a legnagyobb rendben, rendkívüli esemény nélkül zajlottak le az ünnepi programok. A március 15-i nemzeti ünnep lebonyolításáért felelős operatív törzs a mai nappal befejezte munkáját – olvasható Kovács Zoltán bejegyzésében.

Forrás: Kovács Zoltán Facebook-oldala; Fotó: MTI/Soós Lajos

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Bűnismétlésbe bukhat bele a Fortress-es álbróker – Ezúttal saját ügyvédjét és a Duna Plaza eladóit húzta le

Exkluzív 2023 október 19.
Újabb károsultak tettek feljelentést a hírhedt Fortress-es Sz. Zsolt ellen (korábbi nevén F.-Sz. Zsolt), aki 2012 és 2014 között a vád szerint tízmilliárd forinttal károsított meg több mint kétezer embert. Bár jogi játszmák által akár még 20 évig elhúzódhat évek óta tartó büntetőpere, most mégis visszakerülhet a rácsok mögé, annak ellenére, hogy már leülte előzetesben a törvény által meghatározott felső határt, a három évet. Azok a károsultak, akik a PestiSrácok.hu-nál jelentkeztek és büntetőfeljelentést is tettek a rendőrségen, egytől egyig új átvertek: mindegyiküket az idei évben rövidítette meg a férfi több millióval. Ezt pedig úgy hívják: bűnismétlés, ami a kényszerintézkedések elrendelésének egyik különös feltétele.