Pesti Srácok

Varga Judit: nem küldünk katonákat és nem engedünk át fegyvereket a magyar–ukrán határon

null

Nemzeti egységgel és stratégiai nyugalommal őrizhetjük meg Magyarország békéjét és biztonságát. Hazánknak ki kell maradnia a háborúból. Nem küldünk katonákat és nem engedünk át fegyvereket a magyar–ukrán határon. Nem fogjuk célponttá tenni a kárpátaljai lakosságot – közölte Facebook-oldalán az igazságügyi miniszter.

Varga Judit szerint fontos az is, hogy ne a magyar emberek fizessék meg a háború árát.

– jelenti ki Varga Judit.

PestiSracok facebook image

Forrás: Facebook; Fotó: Facebook

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.