Pesti Srácok

Az MNB visszautasítja Róna Péter felelőtlen, hamis és hiteltelen nyilatkozatait

null

Felelőtlen, hamis és hiteltelen kijelentéseivel ismételten pénzügyi támadást próbál szítani Róna Péter, aki minapi interjújában megfogalmazott „javaslataival” a magyar emberek megélhetését veszélyeztetné, valamint alapvető gazdasági adatokat sem ismerve fogalmaz meg szakszerűtlen gazdaságpolitikai irányokat – írja közleményében az MNB. Mint köztudott, Róna Péter korábban a Jobbik nyomására lett az ellenzék köztársaságielnök-jelöltje, de a közgazdász leszerepelt Novák Katalinnal szemben.

– kezdi közleményét a Magyar Nemzeti Bank, majd emlékeztetnek, hogy már 2014-ben is hamis állításokat fogalmazott meg, mint például amikor hosszú hónapokon keresztül valótlanul állította azt, hogy az MNB hegedűt vásárolt, miközben ezt a jegybank számos alkalommal cáfolta; hamis és hazug állításait azonban soha nem vonta vissza és nem is kért bocsánatot.

PestiSracok facebook image

– fogalmaznak.

– írják.

Forrás: MNB; Fotó: Facebook

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.