Pesti Srácok

Őrizetbe vették a pozsonyi labdarúgók buszát megrongáló férfit

Őrizetbe vették a pozsonyi labdarúgók buszát megrongáló férfit

A budapesti rendőrök egy fővárosi férfit gyanúsítanak azzal, hogy megdobta a Slovan Bratislava játékosait szállító busz ablakát - írja a police.hu.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság Közlekedésrendészeti Főosztálya a közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény gyanúja miatt indított nyomozást ismeretlen tettes ellen, aki 2022. július 19-én este 8 óra körül a X. kerületi Könyves Kálmán körúton a Slovan Bratislava játékosait szállító autóbusz hátsó ablakát megdobta. Az esettel kapcsolatban senki sem sérült meg, ám az üveg megrongálódott. A rendőrök még az éjszaka azonosították a feltételezett elkövetőt, akit másnap hajnalban XVII. kerületi lakásában a BRFK Bűnügyi Bevetési Osztály munkatársai fogtak el. A 30 éves Cs. Gábort a nyomozók a közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény bűntett és rongálás vétség miatt hallgatták ki gyanúsítottként, valamint őrizetbe vétele mellett előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására. A férfi a terhére rótt bűncselekmények elkövetését beismerte és megbánását fejezte ki az esettel kapcsolatban.

PestiSracok facebook image
Kiemelt kép: police.hu
Ajánljuk még

Bűnismétlésbe bukhat bele a Fortress-es álbróker – Ezúttal saját ügyvédjét és a Duna Plaza eladóit húzta le

Exkluzív 2023 október 19.
Újabb károsultak tettek feljelentést a hírhedt Fortress-es Sz. Zsolt ellen (korábbi nevén F.-Sz. Zsolt), aki 2012 és 2014 között a vád szerint tízmilliárd forinttal károsított meg több mint kétezer embert. Bár jogi játszmák által akár még 20 évig elhúzódhat évek óta tartó büntetőpere, most mégis visszakerülhet a rácsok mögé, annak ellenére, hogy már leülte előzetesben a törvény által meghatározott felső határt, a három évet. Azok a károsultak, akik a PestiSrácok.hu-nál jelentkeztek és büntetőfeljelentést is tettek a rendőrségen, egytől egyig új átvertek: mindegyiküket az idei évben rövidítette meg a férfi több millióval. Ezt pedig úgy hívják: bűnismétlés, ami a kényszerintézkedések elrendelésének egyik különös feltétele.