Pesti Srácok

Letiltották az orosz vloggert, aki gázpocsékolással trollkodott a csatornáján (Videó)

Letiltották az orosz vloggert, aki gázpocsékolással trollkodott a csatornáján (Videó)

Sok mindent el lehet mondani az oroszokról, de humoruk az van. Igaz volt ez arra a Twitch-felhasználóra is, aki azzal trollkodta meg a közösségi médiát, hogy 0–24-ben közvetítette, hogyan pocsékolja otthonában az olcsó gázt. A szolgáltató azonban látszólag nem viselte jól a viccet és letiltotta a „russiangas1” nevű oldalt.

A „russiangas1” nevű csatornán a nap huszonnégy órájában az látszott, hogy folyamatosan ég egy gáztűzhely mind a négy rózsája. Aláfestő zeneként olyan dalok szóltak, mint az Internacionálé, a Katyusa, vagy a Red Alert című videojáték szovjet indulója. A Rosztovban élő közvetítő a képernyőre kiírta, hogy „Oroszországból, szeretettel” és azt is, hogy a gáztűzhelye folyamatos égetése mellett kicsit kevesebb, mint másfél euró (nem egészen hatszáz forint) a havi gázszámlája.

https://twitter.com/copemuch/status/1572668881218453504?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1572668881218453504%7Ctwgr%5E2254476385f1a30b68d77b0206c97c90a55c3327%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2F24.hu%2Felet-stilus%2F2022%2F09%2F23%2Fgaz-rezsi-troll-orosz-letiltas-kozvetites-twitch%2F

A Twitch nem részletezi, miért tiltotta le a csatornát, a cég csak annyit ír, hogy a közvetítő megszegte a platform szabályzatát – tette hozzá a 24.hu.

Forrás: 24.hu; Fotó: Képernyőkép

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!