Pesti Srácok

Dohányboltot próbált meg kirabolni egy férfi Szegeden

null

Vasárnap reggel nyitás előtt akart kirabolni egy szegedi dohányboltot egy férfi, majd egy élelmiszerboltnál is próbálkozott, végül föladta magát – közölte a Csongrád-Csanád Megyei Rendőr-főkapitányság a honlapján.

A férfi pár perccel 7 óra előtt érkezett az egyik belvárosi dohánybolthoz. Az éppen nyitni készülő alkalmazottól pénzt követelt, miközben a mellkasának szorított egy ismeretlen eszközt. Az eladó megnyomta a pánikgombot, mire a támadó elmenekült. Az alkalmazott könnyű sérülést szenvedett. A rendőrök a személyleírás és a kamerafelvételek alapján keresni kezdték a férfit, aki időközben feladta magát a rendőrségen. Az adatok alapján a 35 éves budapesti Cs. Imre a dohányboltnál történtek után egy újszegedi élelmiszerboltban is hasonlóan próbált pénzt szerezni, de ott sem járt sikerrel. A férfi ellen rablás kísérlete miatt indítottak eljárást.

Forrás: MTI

PestiSracok facebook image

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.