Pesti Srácok

Diáknak adta ki magát egy angol pedofil

null

Először álprofilok létrehozásával próbált meg becserkészni tinédzsereket egy pedofil férfi, majd miután úgy érezte, elérte célját, iskolai egyenruhát öltött és diáknak öltözve próbált beiratkozni egy iskolába, hogy áldozatai közelébe kerüljön.

A férfi több álprofilt is létrehozott a közösségi médiában, hogy az áldozataival kapcsolatba léphessen, de az igazán aljas húzás csak ezután következett. A 21 éves Anthony Lonsdale egyenruhát viselve jelent meg egy iskolában, és megpróbált beiratkozni diákként, hogy találkozzon egy tinédzser lánnyal, akit a közösségi médián ismert meg – írja a Bors. A férfi hamis profilokat hozott létre, többek között a Snapchaten, az Instagramon és a WhatsAppon is. Mindig álnevet használt. Volt, hogy Tia nevű tinilánynak adta ki magát. Azt követően, hogy beszélgetett egy lánnyal, arra biztatta őt, hogy legyen barátja a 12 éves bátyjának, Sam-nek, vagyis egy másik kamuprofilnak, amit szintén ő készített. Sam ezután heteken keresztül intim üzeneteket és szexuális jellegű fotókat küldött a lánynak.

A bíróságon kiderült, hogy a férfi egy másik módszert is bevetett, hogy a gyerekek közé férkőzhessen: megpróbált beiratkozni egy ilkestoni iskolába is, ahol diáknak öltözve próbált találkozni a fiatal áldozatával. Azt követően, hogy a férfi lebukott és riasztották miatta a rendőrséget, beazonosították azt a két másik nottinghamshire-i lányt is, akikkel Lonsdale hamis neveket használva vette fel a kapcsolatot. A férfi fiatal lánynak álcázta magát, hogy az egyik tinédzserrel találkozhasson egy McDonald's étteremben. A lány letiltotta őt, de a férfi nem adta fel és egy másik fiókról újra felvette vele a kapcsolatot, mondván, öngyilkosságot kísérelt meg a tettei miatt. Később tizenéves lánynak öltözve ment el Nottinghamshire-be, hogy a parkban találkozzon egy 14 éves lánnyal. A férfi megpróbálta meggyőzni a gyereket és az édesanyját, hogy hadd maradjon éjszakára, arra hivatkozva, hogy nincs pénze hazajutni – írja az Independent nyomán a Bors.

PestiSracok facebook image

Lonsdale-t még tavaly márciusban tartóztatták le, azonban óvadék ellenében szabadlábra helyezték, de továbbra is folytatta a tinilányok zaklatását és a meztelen képek küldözgetését. Az északnyugat-londoni Wembleyben élő Lonsdale nyolc rendbeli szexuális zaklatást és gyermekekről készült szexuális tartalmú képek birtoklását ismerte el. Múlt csütörtökön hét év börtönbüntetést kapott, de szexuális károkozás megelőzésére vonatkozó végzést és ötéves távoltartási végzést is hozott a bíróság, hogy Lonsdale ne léphessen kapcsolatba az áldozatokkal.

Forrás: Bors; Fotó: Twitter

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.