Pesti Srácok

Példaképnek és világvezetőnek nevezte Orbán Viktort egy amerikai politikai elemző (Videó)

Példaképnek és világvezetőnek nevezte Orbán Viktort egy amerikai politikai elemző (Videó)

A magyar miniszterelnök egyre több rajongóra tesz szert az Egyesült Államokban. Ez valószínűleg nem véletlen, hiszen mint ahogyan Varga Judit Texasban kifejtette, a woke-ideológia és az illegális bevándorlás elleni harc összeköti az amerikai és a magyar nemzeti oldalt. Talán ez lehet az oka annak is, hogy Dave Rubin egyenesen példaképnek nevezte Orbán Viktort.

"Van egy vezető, aki a békére szólít fel. Azt mondja, hogy elég a háború finanszírozásából, mindenki nyugodjon meg és tartsuk tiszteletben a határokat. Ő az, akit fasisztának neveznek Nyugaton, holott demokratikus úton választottak meg és rendkívül népszerű hazájában” – hangzik el Dave Rubin többmilliós követőtáborral rendelkező amerikai politikai kommentátor videójában, amit Orbán Balázs osztott meg hivatalos közösségi oldalán.

A miniszterelnök politikai igazgatója által közzétett videóban elhangzik, az előadó Orbán Viktorról beszél, aki a békére szólít fel. Dave Rubin úgy nyilatkozik a magyar miniszterelnökről, hogy ő azon kevés hangok egyike a világon a nemzetközi színtéren, aki egyszerűen kimondja:

PestiSracok facebook image

Dave Rubin megerősítette, ez csak egy őrült elképzelés. Hozzáteszi, ő valóban találkozott ezzel az emberrel, Orbán Viktorral, aki cselekszik. Meg is osztott egy közös fotót magukról, ami a karmelita kolostorban készült. Azt is elmondja a videóban, hogy a magyar miniszterelnök többször is hangsúlyozta neki:

Forrás: Facebook; Fotó: Képernyőfotó

Ajánljuk még

„Sok zenekar szeretne ekkora szubkultúrának játszani” – Petrás János és Bäck Zoltán, a Kárpátia tagjai a Polbeatben

‎Polbeat 2023 január 24.
Petrás János, a zenekar énekes–szövegírója, és Bäck Zoltán gitáros már régi vendégek a köreinkben. Petrás a PestiSrácokon osztotta ki a Gyurcsánnyal szövetkező Jobbikot, itt méltatta a koronavírus-járványban hősként helytálló ápolókat és szintén a PS-en követelte, hogy fosszák meg magyar állampolgárságuktól a hazát eláruló momentumosokat, míg Bäck a Halhatatlanok napja című megemlékezésünkön szólalt fel korábban, az ’56-os hősök bátorságát hangoztatva. Vésey Kovács László és Ambrózy Áron most a csapat körül kialakult „k*rva nagy szubkultúráról”, a készülő lemezükről, az ún. nemzeti rockról és a környező államokban támadt nehézségeikről beszélgetett a két zenésszel, de persze a politikai kitekintés is belefért a programba.