Pesti Srácok

Nagyot alkotott az RTL – Szerintük Karácsony Gábornak hívják Budapest főpolgármesterét

Nagyot alkotott az RTL – Szerintük Karácsony Gábornak hívják Budapest főpolgármesterét

„Budapesten lehetetlen közlekedni – mármint ez szűrődhet le azoknak, akik nem a fővárosban élnek, és a Megafon tagjaitól informálódnak az itteni életről. A Fidesz-közeli szervezet véleményvezéreinek hétfőn szinte egyszerre lett az a véleménye, hogy a Karácsony Gábor által okozott dugók miatt a főváros elesett” – írja csütörtöki cikkében az RTL.

A portálnak cikkében nem sikerült eltalálnia a főpolgármester keresztnevét: Gergely helyett Gáborként hivatkoznak rá. Egyébként Karácsony Gergelynek hivatalosan van egy harmadik neve is, Szilveszter, de az RTL-nél nem ezt használták.

Forrás: Magyar Nemzet; Fotó: Hatlaczki Balázs/PestiSrácok.hu

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Jobba Gabi színésznő tragikus élete és öngyilkossága – Kik „vették el tőle a levegőt”?

Magyar ugar 2021 január 9.
Jobba Gabi hatalmas csillaga volt a Kádár-rendszernek, Aczél egyik kedvenc írója, Gyurkó László is támogatta, valamint az az Erdős Péter, akinek az egyik kedvese volt. Mégis öngyilkos lett, tragikusan fiatalon, mindössze harminchat évesen. „Nincs több erőm ezzel a lelki nyomorúsággal élni és nem akarok tovább senkinek a terhére lenni” – írta utolsó levelében, míg Gyurkó arra célzott, valakik tönkretették, elvették tőle a levegőt. Mi történhetett? Tóth Eszter Zsófia történész tragikus életének és halálának járt utána.