Pesti Srácok

Becsengettek, újra Bayer Zsolt vezeti a Sajtóklubot - Ezúttal Huth Gergely is feltűnt beugróként

Nem csak az iskolákban, hanem a HírTV Sajtóklub című műsorában is becsengettek és újra Bayer Zsolt várja a nézőket. A csapat ezúttal.- beugróként - egy régi-új szereplővel, a PestiSrácok.hu főszerkesztőjével, Huth Gergellyel is kiegészült.

Továbbra is téma a világsajtóban Carlson Tucker Orbán Viktorral készített interjúja, miközben már újabb világhírű újságíró jelentkezett be a kormányfőhöz. A többi között erről is beszélgettek a Sajtóklub vendégei a múlt heti, szezonnyitó adásban, ami Huth Gergellyel, portálunk főszerkesztőjével bővült.

A népszerű műsorban ezen kívül szó volt még a Robert F. Kennedy Jr. vallomásáról, miszerint a CIA világszerte pénzeli a hozzá közeli médiumokat, de szó volt arról is, hogy Soros György hálózata finnaszírozta Böjte Csaba lejáratását is.

Forrás: HírTV, fotó: videókivágás

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.