Pesti Srácok

Elszámolták magukat Nyugaton azzal, hogy a beáramló migránsok voksaira számítottak

null

„Súlyos hiba volt ennyi teljesen eltérő kultúrájú, vallású és felfogású embert beengedni az országba" - fogalmazott Henry Kissinger volt amerikai külügyminiszter, aki szerint aggodalomra ad okot, hogy a Hamász palesztin terrorszervezetet éltetik Berlin utcáin Izrael megtámadása után. Úgy tűnik, Nyugaton csak most kezdik belátni, hogy milyen kihívást jelent a muszim hitű tömegek Európában.

Az európai baloldal az elmúlt években több országban jelentős mértékben veszített szavazóbázisából, ezért a beáramló migránsok voksaira építve igyekszik visszaszerezni korábbi erejét - emlékeztetett a Magyar Nemzet cikkében. Mára ugyanakkor kiderült, hogy a jelentős mértékben muszlim hitű idegen tömegek új problémákat jelentenek az öreg kontinens számára. E mellett palesztin–izraeli háború következtében még súlyosabbá válhat a helyzet.

Forrás: Magyar Nemzet, fotó: MTI

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.