Pesti Srácok

A botrány kirobbanásáig egyenesen kérkedett a Lánchíd-botrány főszereplője luxus életvitelével

A botrány kirobbanásáig egyenesen kérkedett a Lánchíd-botrány főszereplője luxus életvitelével

Luxusautó, egzotikus utazások, minden, ami egy bukott ügyvédnek jár – a Magyar Nemzet legújabb cikkében gyűjtötte össze, milyen mesebeli életet élt a közösségi oldalak tanúsága szerint a számlagyáras ügyvédként elhíresült Vig Mór.

Mint kifejtik, Vig Mór a közösségi oldalán korábban kifejezetten kérkedett luxus életvitelével, bár a letartóztatásokat követően rejtegetni kezdte az arról készült fotókat, bejegyzéseket. Az Internet azonba nem felejt, így maradtak fenn az évente többszöri egzotikus nyaralásokról és mesebeli életkörülményekről tanúskodó fotók.

– írja a Magyar Nemzet.

PestiSracok facebook image
Forrás: Magyar Nemzet

Forrás: Magyar Nemzet

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!