Pesti Srácok

A miniszterelnök is megemlékezett a kommunizmus áldozatainak emléknapjáról (Videó)

A miniszterelnök is megemlékezett a kommunizmus áldozatainak emléknapjáról (Videó)

Apák, férjek, feleségek, fiúk, lányok, barátok, akiknek még az emlékét is el akarták törölni a kommunisták – mondta Orbán Viktor a közösségi oldalára feltöltött videóban, amelyben a kommunizmus áldozatairól emlékezett meg.

– fogalmazott közösségi oldalára feltöltött videójában Orbán Viktor. Hozzátette: a múlt elmúlt, de eleven.

PestiSracok facebook image

– hangsúlyozta.

– mutatott rá a miniszterelnök. Hozzátette: ma rájuk emlékezünk.

– mondta Orbán Viktor. Kijelentette: ez bizonysága annak is, hogy a meggyilkoltak és a bebörtönzöttek nevét, tetteit, kiállását megőrzi a hűséges, ha nem is mindig hálás nemzeti emlékezet.

Forrás: Facebook; Fotó: MTI/Koszticsák Szilárd

Ajánljuk még

Ilaria Salis razziának hazudta a törvényes ellenőrzést - Terrorista kapcsolatok miatt került listára

Világugar március 30.
A budapesti embervadászat vád szerinti résztvevője ismét méretes hazugságba keveredett. Ilaria Salis római szállodai szobájában szombaton rendőrök jelentek meg, hogy igazoltassák, miután Salis német hatósági intézkedésként rajta van az EU-ra veszélyes elemek SIS-listáján. Igen, a budapesti embervadászatot rendező Hammerbande kapcsolatai miatt.