Pesti Srácok

Varju László irodájánál akciózott a Fidelitas – azt követelik, hogy mondjon le mandátumáról (VIDEÓ!)

Varju László irodájánál akciózott a Fidelitas – azt követelik, hogy mondjon le mandátumáról (VIDEÓ!)

Varju László DK-s országgyűlési képviselőt a bíróság másodfokon elítélte garázdaság, a választás rendje elleni bűncselekmény és testi sértés miatt –emlékeztetett az újpesti Fidelitas Facebook-oldalán, hozzátéve, hogy a DK-s politikus ennek ellenére sem adta vissza mandátumát. Ezért a Fidelitas újpesti szervezete ellátogatott Varju irodájához, de mivel nem találták ott, a falra ragasztották üzenetüket.

– ezt a feliratot ragasztották az újpesti Fidelitas tagjai Varju László irodájának falára, amit az egyik munkatársa azonnal elkezdett letépni. A történet előzménye, hogy Varju László DK-s országgyűlési képviselőt a bíróság másodfokon elítélte garázdaság, a választás rendje elleni bűncselekmény és testi sértés miatt. Mint ismert, 2010 előtt Varju a Gyurcsány–Bajnai-kormányok államtitkáraként maga is aktívan részt vett Magyarország tönkretételében és eladósításában. Gyurcsány Ferenc jó barátjaként már többször bebizonyította, hogy méltatlan az emberek, köztük az újpestiek képviseletére. Ezért követelik tőle most azt, hogy adja vissza mandátumát.

PestiSracok facebook image

Forrás/Fotó: Facebook

Ajánljuk még

Orbán Viktor: az önkény és az akarnokság korszakába lépünk

Forró drót május 5.
Még sosem dolgoztunk ennyit kampányban, mégis elvesztettük a választást. Köszönöm, hogy velem tartottatok az elmúlt hónapokban. Hála nektek és a Harcosok Klubjának, a nemzeti oldal nem térdelt le a globalista erők előtt a digitális térben sem. Kiállásotokat mindig tisztelettel fogják felidézni a magyar politikatörténetben – jelentette ki Orbán Viktor Digitális Polgári Körök (DPK) tagjainak írt levelében.