Pesti Srácok

Orbán Viktor: A migrációs paktum egy újabb szög az EU koporsójában

null

A miniszterelnök ismét kemény kritikát fogalmazott meg az unió döntéshozóival kapcsolatban.

Ahogyan arról lapunk is beszámolt, a tegnapi napon elfogadták az európai migrációs paktumot Brüsszelben. A döntéssel kapcsolatban Orbán Viktor is megfogalmazta a gondolatait, aki szerint a migrációs paktum egy újabb szög az Európai Unió koporsójában.

– olvasható a magyar miniszterelnök az X-en közzétett posztjában.

PestiSracok facebook image

https://twitter.com/PM_ViktorOrban/status/1778124032145080656

A paktum elfogadásával kapcsolatban a fideszes politikusok sorra kijelentették, hogy elfogadhatatlannak tartják azt, valamint leszögezték, hogy Magyarország továbbra sem engedi be az illegális bevándorlókat. A migrációs paktum azonban balodali politikusok szerint csak azt bizonyítja, hogy Európa kész a kompromisszumra, és megbirkózik a legnagyobb kihívásokkal is, köztük a migrációval.

– fogalmazott a döntéssel kapcsolatban Ylva Johansson belügyi EU-biztos Brüsszelben.

Forrás: X; Fotó: MTI/EPA/EFE/Ángel Medina G.

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.