Pesti Srácok

Borbély Lénárd végleg lelepleződött – pártot alapított a Fidesz ellenében

null

A csepeli Fidesz szerdai sajtóközleményében hívta fel rá a figyelmet, hogy Borbély Lénárd a Soros-médiában már évek óta a Fideszt és annak ötször megválasztott alelnökét lejárató hazugságokat terjesztett, és álcivil, áljobboldali szervezettel indult a választáson. A dollárbaloldallal választási szövetséget kötve, Gyurcsányékkal közösen szavazták meg és nyúlták le az önkormányzati költségvetést, és a végén a Fidesszel szemben most megalakította saját politikai pártját is.

A csepeli Fidesz sajtóközleménye szerint mindennek egyetlen célja volt, van és lesz: a csepeli polgári oldal egységének a megbontása, a Fidesz-szavazók megosztása, a bajtársi szövetség meggyengítése. Ez most, amikor a választás tétje a háború vagy béke, különösen aljas és veszélyes árulás Borbély Lénárd részéről.

– fogalmaztak a közleményben.

PestiSracok facebook image

Forrás: Csepeli Fidesz sajtóközleménye; Fotó: Horváth Péter Gyula/PestiSrácok.hu

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.