Pesti Srácok

Deutsch Tamás: nekünk Brüsszelben is Magyarország az első

Deutsch Tamás: nekünk Brüsszelben is Magyarország az első

Nagyon világos az a hitvallás, aminek jegyében valamennyi fideszes és kereszténydemokrata európai parlamenti képviselő végzi a munkáját az Európai Parlamentben: nekünk Brüsszelben is Magyarország az első – mondta Deutsch Tamás, a Fidesz európai parlamenti képviselője, a Fidesz–KDNP EP-listavezetője csütörtökön, a Heves vármegyei Hatvanban.

– tette hozzá. Mint mondta, június 9-én ötödik alkalommal dönthetünk arról, kik képviseljék Magyarországot az Európai Parlamentben. Emlékeztetett, hogy az eddigi négy európai parlamenti választáson a Fidesz–KDNP listája kapta a legtöbb szavazatot.

PestiSracok facebook image

– fogalmazott Deutsch Tamás. Szavai szerint Európa sorsfordító időket él; az a legfontosabb kérdés, hogy tovább sodródik-e Európa a háború irányába, vagy a békepárti álláspont lesz az uralkodó.

– vélekedett Deutsch Tamás, mondván, "Magyarországon a helyzet világos és egyértelmű: egyedül a Fidesz és a KDNP képvisel békepárti álláspontot, a teljes magyar ellenzék, a teljes dollárbaloldal egyre durvább háborúpárti álláspontot képvisel". A képviselő mindenkit arra kért, menjen el szavazni, mert ha álláspontjuk nem kerül többségbe, "Európa súlyos háborús konfliktusba sodródhat".

Forrás: MTI; Fotó: Facebook

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.