Pesti Srácok

Menczer Tamás: Magyar Péter "szeretetből" ordibált a templomból kifelé sétáló emberekre

Menczer Tamás: Magyar Péter "szeretetből" ordibált a templomból kifelé sétáló emberekre

A Fidesz kommunikációs igazgatóját ismét Magyar Péterről kérdezték.

Menczer Tamás emlékeztetett: Magyar Péter azt mondja, hogy aki rá szavaz, az szeretetre szavaz és az árkok betemetésére.

- mondta el a TV2 reggeli műsorában a kommunikációs igazgató.

PestiSracok facebook image

Menczer hozzátette, hogy Magyar Péter újabban elkezdett beszélni a család szeretetéről. Ezzel kapcsolatban a kommunikációs igazgató megjegyezte: a volt feleségének is egy kis szeretet jobban esett volna, mint a nadrágszíj, meg a diktafon.

- szögezte le Menczer Tamás.

(Facebook / Kiemelt kép: Hatlaczki Balázs-PS)

Ajánljuk még

Így (NE) növeld a szurkolótáborodat! – Ragályos lett a vendégdrukkereket sújtó jegymizéria

Exkluzív május 21.
Óhatatlanul is megkerülhetetlen az a dilemma, hogy hogyan növelhetők a nézőszámok az első- és másodosztályú mérkőzéseken, ha a magyar futballról van szó. Ilyenkor felmerül a családi szektor bővítése, esetleg az ificsapatok állandó meghívása is a felnőtt meccsekre, azonban valami mindig kimarad. Mi lenne, ha igény esetén kötelezővé tennék a vendégszektor bővítését, esetleg helyet adnának a semleges – esetleg a békés, de a vendégeknek csendben szorító – szurkolóknak is a meccsre? Na, és persze korrektséget mutatnának a vendéglátó klubok az ellenfelüket elkísérő szurkolók irányába?

Délvidék csodái (4. rész) – Ahol egészen Óbecséig most is „magyar világ” van, rajzanak a tiszavirágok és még a tűzoltólaktanya is műemlék – A Tisza-mente

Exkluzív 2022 október 8.
Trianonban elcsatolt területeink közül talán a legkevésbé ismert és felfedezett a Délvidék. Erdély mindent visz, Tündérországként él a szívünkben, Felvidék a Tátra bérceivel és a köztük rejtőző tengerszemekkel csábít és a háború előtt Kárpátalja is közkedvelt célpont volt, Vereckével, Munkács várával és más látnivalóival. Mellettük szinte mostohagyerekként létezik a Délvidék, pedig csodálatosabbnál csodálatosabb látnivalókat rejt, színmagyar falvaival, hangulatos városaival és a „legmagyarabb folyó” gyönyörű alsó szakaszával. Sorozatunkban Délvidék csodáiból mutatunk fel néhányat, nem titkoltan abból a célból is, hogy olvasóinknak is kedvet csináljunk azokat felfedezni.