Pesti Srácok

Menczer Tamás: Manfred Weber egy feljelentőbajnok! (Videó)

Menczer Tamás: Manfred Weber egy feljelentőbajnok! (Videó)

Menczer Tamás, a Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója a közösségi oldalára feltöltött videójában hívta fel a figyelmet arra, hogy Manfred Weber elmondta, hogy nem Orbán Viktort és a Fideszt, hanem egész Magyarországot tekinti ellenfelének, talán ellenségének.

A magyarellenes Manfred Weber, aki világosan elmondta, hogy nem Orbán Viktort és a Fideszt, hanem egész Magyarországot tekinti ellenfelének, talán ellenségének – mondja közösségi oldalára feltöltött videójában Menczer Tamás, a Fidesz-KDNP kommunikációs igazgatója.

– hívta fel a figyelmet.

PestiSracok facebook image

– szogezte le Menczer.

Forrás: Facebook; Fotó: Hatlaczki Balázs/Pestisrácok

Ajánljuk még

„Sok zenekar szeretne ekkora szubkultúrának játszani” – Petrás János és Bäck Zoltán, a Kárpátia tagjai a Polbeatben

‎Polbeat 2023 január 24.
Petrás János, a zenekar énekes–szövegírója, és Bäck Zoltán gitáros már régi vendégek a köreinkben. Petrás a PestiSrácokon osztotta ki a Gyurcsánnyal szövetkező Jobbikot, itt méltatta a koronavírus-járványban hősként helytálló ápolókat és szintén a PS-en követelte, hogy fosszák meg magyar állampolgárságuktól a hazát eláruló momentumosokat, míg Bäck a Halhatatlanok napja című megemlékezésünkön szólalt fel korábban, az ’56-os hősök bátorságát hangoztatva. Vésey Kovács László és Ambrózy Áron most a csapat körül kialakult „k*rva nagy szubkultúráról”, a készülő lemezükről, az ún. nemzeti rockról és a környező államokban támadt nehézségeikről beszélgetett a két zenésszel, de persze a politikai kitekintés is belefért a programba.