Pesti Srácok

Hillary Clintont elborzasztja, hogy Trump a magyar miniszterelnökkel szövetkezik

Hillary Clintont elborzasztja, hogy Trump a magyar miniszterelnökkel szövetkezik

Hillary Clinton korábbi demokratapárti elnökjelölt szerint borzasztó látni azt, ahogy Donald Trump az Orbán Viktorhoz hasonló politikusokkal szövetkezik.

– írja Facebook-oldalán Hillary Clinton.

Az Egyesült Államok volt külügyminisztere úgy látja, Orbán Viktor elképzelése a békéről, hogy „Putyinnak pontosan azt adja, amit akar”.

– tette fel a kérdést az amerikai politikus.

Hillary Clinton az első Obama-kormány idején töltötte be a külügyminiszteri pozíciót. 2016-ban demokrata elnökjelöltként vereséget szenvedett Donald Trump ellen.

Orbán Viktor – miután Kijevben, Moszkvában és Pekingben is járt – az Egyesült Államokba utazott a NATO-csúcsra, ezt követően találkozott Donald Trump republikánus elnökjelölttel, volt elnökkel.

Forrás: Index, fotó: washingtontimes.com
PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.

A patriotizmus maga a lázadás - Lajkó Fanni és Szűcs Gábor a Polbeatben

‎Polbeat 2024 december 16.
A mai világ arról szól, hogy egyáltalán ne legyenek nemzetek, ebben pedig a patriotizmus eszméje maga a lázadás. Nemigen maradt olyan uniós tagállam, ahol annyira hazaszeretők az emberek, mint mi, magyarok. Szerencsések vagyunk, hiszen Nyugat-Európában már kevert a társadalom, s lényegében nincs az embereknek nemzettudata - mondta a Polbeat című műsorunkban Lajkó Fanni, jogász az Alapjogokért Központ elemzője, aki másik vendégünkhöz, Szűcs Gábor jogász-elemzőhöz hasonlóan a Nemzeti Ellenállás Mozgalom alapító tagja. Szűcs Gábor ugyanerről így fogalmazott: nem elég önmagában, ha politikusok állnak ki egy ügy mellett, "nekünk is meg kell mutatni, hogy mi a fontos, mert a mi életünkről van szó". Huth Gergely kérdéseire elhangzott az is: Magyar Péter csak epizódszereplő lehet, előbb-utóbb el fog bukni és ezt ő is érzi.