Pesti Srácok

Kényszerleszállást hajtott végre Trump különgépe

Kényszerleszállást hajtott végre Trump különgépe

Műszaki hiba miatt korábban landolt Trump gépe a tervezettnél. A „Trump Force One” néven ismert Boeing 757-200 Billingsben hajtott végre kényszerleszállást, mintegy 240 kilométerre az eredeti célállomástól.

Augusztus 9-én, pénteken egy váratlan esemény miatt kellett módosítani Donald Trump kampánykörútját – írja a CBS news nyomán a Mandiner. A lap szerint a gép egy meg nem nevezett technikai probléma miatt kénytelen volt a montanai Billingsben landolni, ami mintegy 240 kilométerre található az eredeti célállomástól, Bozemantól.

A billingsi repülőtér egy közleményt is kiadott az ügyben, a reptér szerint Trump gépe „incidens nélkül landolt”, majd Trump egy másik magángéppel elindult Bozemanba. A technikai probléma részleteit nem közölték.

Forrás: Mandiner; Fotó: MTI/AP/Alex Brandon

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Boros Lajos, az "erkölcsi nulla", a "tégla" – Így lett a KISZ dalnokából a Hanglemezgyár cenzora

A Hálózat 2020 június 14.
Boros Lajos, a ma is népszerű "Lali király" a Danubius Rádiónál, Bochkor Gábor társaként lett igazán ismert. A hetvenes években még politikai csasztuskákat énekelt, olyan gyengén, hogy azt még az akkori sajtó is kritizálta. A KISZ egyik kedvence eredetileg mérnök volt, de olyan jól helyezkedett, hogy 1973-ban már ő is kimehetett a berlini VIT-fesztiválra. Egy másik rendszerkedvenc duó szerint Boros feljegyzéseket írt róluk, ők ezért nem mehettek a következő VIT-re, Kubába, holott Fidel Castro öccse is rajongott értük. Ők egyszerűen "téglának" nevezték Borost. Tény, hogy Boros jól helyezkedett, mert a Hanglemezgyárnál folytatta, ahol Bors Jenő és Erdős Péter befolyásos munkatársa lett. Galla Miklós szerint Boros "erkölcsi nulla" volt, és szándékosan gyereklemezként adta ki az albumukat. A ma már kevéssé ismert, de akkor nagyon népszerű Névtelen Nulla szerint nekik is Boros tartott be, legnagyobb sikereik idején nem adta ki a lemezüket, és később is C kategóriásak lettek. Boros Lajos ismeretlen története.

Volt egyszer egy magyar maffiaháború - Húsz éve végezték ki Portik riválisát, Seres Zoltánt

Az alvilág titkai 2019 április 13.
Húsz évvel ezelőtt, 1999. április 12-én Tahitótfaluban, a nyílt utcán, az autójában gyilkolták meg az éjszakai életben korábban „Igazságosnak” nevezett Seres Zoltán vállalkozót. A motoros merénylők nemcsak vele, hanem olasz üzlettársával, Sforza Nazzarenoval is végeztek, aki néhány órával később, a kórházban hunyt el. A gyilkosok a fegyvert eldobták, majd elhajtottak a helyszínről. A kocsi az AK-47-es gépkarabélyból leadott, legalább 15-20 lövés után az egyik családi ház falába csapódott, és a támadást csak a hátsó ülésen ülő, majd sokkot kapó tolmács élte túl.