Pesti Srácok

Palesztin merénylő késelt halálra egy hetvenéves nőt Izraelben (Videó)

Palesztin merénylő késelt halálra egy hetvenéves nőt Izraelben (Videó)

Halálra késelt egy hetvenéves nőt egy palesztin merénylő, három másik járókelőt pedig súlyosan megsebesített Izraelben vasárnap reggel. A támadót agyonlőtték.

A merénylet Izrael középső, Földközi-tengerhez közeli részén, Holonban történt. A 34 éves késelő Ciszjordániából hatolt be engedély nélkül Izraelbe. A biztonságiak jelentése szerint miután három helyszínen megkéselt négy járókelőt, tőlük ötszáz méterre egy rendőr lelőtte. A sebesülteket a holoni Wolfson-kórházba szállították, és a rendőrség megkezdte a környék átfésülését.

Forrás: MTI; Fotó: X

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Egy politikus fiaként nekem kétszer annyit kell teljesítenem, mint az átlagnak – Portrébeszélgetés Hoppál Hunorral (VIDEÓ!)

‎PS Riport 2023 február 25.
Beleszületett a politikába, hiszen édesapja a Fidesz országgyűlési képviselője, kultúráért felelős kormánybiztos, ennek ellenére őt a média most sokkal jobban izgatja, mint egy esetleges politikai karrier. Bár sokan azt gondolhatják, hogy éppen a családi háttér miatt számára az akadályok könnyebben átugorhatóak, éppen ellenkezőleg: mindig többet kellett teljesítenie másoknál. Ahogyan a politika iránti érdeklődését, úgy a zene iránti szeretetét is a családból hozza, ha teheti, zongora mellett kapcsol ki. Pécsett született, de tanulmányait már Budapesten végzi, és most úgy látja, hogy a jövőre vonatkozó elképzeléseit itt tudja majd megvalósítani a későbbiekben. A PS Portrék e heti műsorában Hoppál Hunorral, a Grund című műsorunk műsorvezetőjével beszélgettünk.