Pesti Srácok

A jó munkakörnyezet kulcsa, hogy meghallgassuk egymást, ne lehallgassuk – Hidvéghi Balázs elmondta, mi a különbség Magyar Péter és Orbán Viktor között

A jó munkakörnyezet kulcsa, hogy meghallgassuk egymást, ne lehallgassuk – Hidvéghi Balázs elmondta, mi a különbség Magyar Péter és Orbán Viktor között

Amíg Magyar Péter lehallgatja a sarki fűszerest is, addig Orbán Viktor Donald Trumppal a tűzszüneten dolgozik. Van némi különbség!– írja közösségi oldalán Hidvéghi Balázs. Az államtitkár közösségi oldalán arról is írt, hogy magyar Péteréknél a főnök motivációs beszédei garantálják a jó munkakörnyezetet.

–jegyezte meg Hidvéghi Balázs.

Az ügy előzménye, hogy egy csütörtökön kiszivárgott hangfelvételen Magyar Péter pártjuk európai parlamenti képviselőiről beszél, finoman fogalmazva sem baráti stílusban, többek között agyhalottnak, Soros ügynökeinek, tehetségtelennek nevezve őket.

PestiSracok facebook image

– így is minősítette az EP-képviselőit Magyar Péter egy, a Blikk szerkesztőségéhez eljuttatott hangfelvétel tanúsága szerint. A mailt a korábbi kiszivárogtató juttatta el a Blikknek, ugyanarról a fenyderulazigazsagra emailcímről érkezett, mint a korábban kiszivárogtatott anyagok.

A felvételek egy autóban, feltehetően egy taxiban készültek, ezért nehezen érthetők. Magyar Péter Vogel Evelinnel beszélget. A beszélgetésrészlet elején, miután Magyar agyhalottakat emleget, Vogel Evelin visszakérdez, hogy kiket is gondol az agyhalottnak… Magyar úgy válaszolt, hogy „mondjuk az EP-jelöltjeim, hagyjál már…” Majd így folytatta (a szövegkörnyezet szerint azután, miután észrevette, hogy a jelöltje a tilalma ellenére mégis beszél a sajtóval):

– mesélte Vogel Evelinnek.

–fejtegette.

Fotó: Hatlaczki Balázs/PS

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!