Pesti Srácok

Résztulajdonosa lesz a harmadosztályban szereplő szombathelyi klubnak Schäfer András

null

Tulajdonrészt vásárol a patinás Szombathelyi Haladásból Schäfer András, az Union Berlin középpályása.

– írta a klub Facebook-oldalán.
PestiSracok facebook image

A szebb napokat is látott Haladás futballcsapata tavaly év végére súlyos pénzügyi válságba került, az egyesületnek 2024. december 31-éig kellett rendeznie a NAV felé fennálló 55 millió forintos tartozást, ellenkező esetben elvesztette volna az NB III-as részvétel jogát és a csapat fennmaradása is komoly veszélybe került volna.

A tartozást széles körű szurkolói összefogással és többek között Schäfer András 15 millió forintos adományával fizették vissza.

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.