Pesti Srácok

Magyar Péter új kádere örül, ha a gyerekeket nem tanítják a nemzeti büszkeségre

null

Hivatalos program híján elszólásokból kell kisakkozni, hogy mire is készül a hatalmon a Tisza Párt. Azt már megtudtuk, hogy az időseket nem szereti Magyar Péter és a 13. havi nyugdíj kivezetéséről, de legalábbis annak kommunizálásával kacérkodnak, most pedig újabb területre, a gyermekvédelemre nyertünk belátást. Ugyanis kiderült, hogy ahogy az időseket, úgy a fiatalokat sem kedvelik a tiszások, ezért kitiltanák a nemzeti büszkeséget az iskolákból.

Bécs mellett élt a Tisza Párt új operatív vezetője, Pósfai Gábor, aki a Válasz Online-nak adott interjújában korábban arról beszélt, hogy az általános iskolai osztály fele nem osztrák hátterű, a rendszer viszont állítása szerint felkészült.

A Mandiner szerint Pósfai Gábor az osztrák oktatók szemléletmódjával kapcsolatban is örömének adott hangot:

PestiSracok facebook image

Az ellenzéki párt új vezetője egy másik interjúban azt is mondta, hogy Bécs egy sokszínű hely, de egyáltalán nem kell rettegni a hétköznapokban. Pósfai Gábor egyébként akkor került a Tisza Párt első vonalába, amikor Radnai Márk hátrébb került. Mint ismert, az eddigi operatív vezető egy hangfelvétel alapján azt mondta, hogy szerinte

vagyis nála és a testvérénél. Úgy tűnik, a kritikákra nem reagált jól a pártvezető, hiszen két hét sem telt el a hangfelvétel nyilvánosságra kerülése és Radnai lefokozása között. Az új operatív vezető mindenesetre az osztrák tapasztalatai alapján egyetért Magyar Péter gondolkodásával: mint ismert, a pártelnök szerint Brüsszel kedvéért egy kis szuverenitásról igazán lemondhatna Magyarország.

Magyar Péter megfosztotta a Tisza Párt operatív működésének vezetésétől Radnai Márkot, és új embert állított maga mellé Pósfai Gábor személyében. Az elmúlt időszak történései fényében arra lehet következtetni, hogy bizalomvesztés állhat a személycsere hátterében.

A párt vezetése azt is bejelentette hétfőn, hogy „Farkas Dezső is visszatér a fedélzetre”, és ő fogja irányítani a Tisza-szigeteket. Emlékezetes, hogy Radnai Márk egy korábbi hangfelvételen Farkas Dezsőt is kritizálta, mint mondta, ő mindenre rábólintott, amit Magyar Péter kért, így történhetett meg, hogy a Hősök terére szervezett demonstrációra 103 millió forintot költöttek.

Forrás: Magyar Nemzet, Fotó: Facebook

Ajánljuk még

A walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy engedje az LMBTQ-propagandát

NVNeugebauer Viktor Sport 2022 november 25.
A FIFA-világbajnokság első napjaiban – mint várni is lehetett – több szurkolót megszólítottak a biztonsági őrök, akik szivárványszínű vagy szivárvány mintájú ruhákat vagy kiegészítőket viseltek. De ez már nem marad így sokáig: a walesi labdarúgó-szövetség felszólította a FIFA-t, hogy lépjen közbe, és állítsa le az ilyen beavatkozásokat.

Dollárbaloldal – A CIA-ig érnek a szálak

PPestiSrácok.hu Forró drót 2022 november 25.
A baloldal választási kampányát a tengerentúlról milliárdokkal támogató Action for Democracy kapcsolatrendszere egészen az amerikai titkosszolgálatig, a CIA-ig ér – derül ki abból a jelentésből, amelyet a nemzetbiztonsági bizottság szerdán tett közzé. A jelek szerint az amerikaiak által támogatott kör kulcsszereplője a Bajnai Gordon, illetve a Ficsor Ádám nevével fémjelzett DatAdat-csoport, amely gyakorlatilag az ellenzéki kampányt lebonyolította – írja az Origo.