Pesti Srácok

Együtt locsolkodott Magyar Péter és az ukrán nagykövet? 

Együtt locsolkodott Magyar Péter és az ukrán nagykövet? 

Magyar Péter húsvéti giccses magyarkodását ország-világ láthatta Facebook-oldalán. A Tisza Párt vezére ugyanis személyiségétől teljesen idegen tollakkal ékeskedve Hollókőn locsolkodott népi viseletben. Ámde ugyanitt járt Fegyír Sándor is, Ukrajna magyarországi nagykövete. Vajon lekölnizték egymást is?

Örökre beleégett a retinánkba, ahogy Magyar Péter szende, fehérruhás leányokat locsol egy piros vederből Hollokőn, palóc viseletben. A húsvéti locsolkodást ócska, nemzetieskedő giccsé rottyasztó pártvezér akciója mindenesetre elérte a célját, főleg a 40+os női korosztálynál. Legalábbis a hozzászólásokból ítélve lett volna igény rá, hogy Péter másokat is „meglocsoljon”.

Azonban az újabb információk fényében előfordulhat, hogy ez is jól kifundált szemfényfesztés volt csupán. Lehet e véletlen – teszi fel a kérdést a Mandiner –, hogy a Tisza Párt főszereplője éppen ugyanazt a helyszínt választotta legújabb feltűnésködésének, mint az ukrán nagykövet. Fegyir Sándor ugyanis egy Facebook-on közzétett videó tanúsága szerint szintén Hollókőn locsolkodott...

A Mandiner, amely kiszúrta a közös ünneplést, egyelőre megválaszolatlan kérdéseket küldött mindkét fél számára. Nekünk is összejött pár, ha esetleg már úgyis nyilatkoznának:

PestiSracok facebook image

  • Egy fedett akció során cseréltek -e pirostojást?
  • Adott -e locsolóvers-tippeket Magyar Péter Sándornak?
  • Esetleg megbeszélték -e már, hogy jövőre Kijevbe mennek, hogy az ottani lányok is el ne hervadjanak?

Forrás:

mandiner.hu

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!