Pesti Srácok

Kocsis Máté: "még az anyák napja előtt sem hagyja ki a hazugságokat a bolond brüsszelita bohóc"

Kocsis Máté: "még az anyák napja előtt sem hagyja ki a hazugságokat a bolond brüsszelita bohóc"

Még az anyák napja előtt sem hagyja ki a hazugságokat a bolond brüsszelita bohóc. Megint „zebrázik” – írta ma délelőtti posztjában Kocsis Máté. A Fidesz frakcióvezetője arra reagált, hogy Magyar Péter nemrég azt posztolta, hogy Polt Pétert leváltja Orbán Viktor, és Tuzson Bence, jelenlegi igazságügyi miniszter lesz az új legfőbb ügyész.

Kocsis Máté szavai szerint Magyar Péter most azzal nevetteti a népet, hogy ő aztán mindenről nagyon jól informált, oszt’ innen tudja, hogy Polt Péter bukik, Tuzson Bence meg legfőbb ügyész lesz. Ez szerinte azért biztos, mert Orbán Viktor fél. Sőt inkább retteg.

– írta.

PestiSracok facebook image

Kocsis Máté azt ajánlja a tiszás rajongóknak, hogy ezt emésztgessék egy kicsit, és nyugodtabb pillanataikban gondolkodjanak el azon, miért hazudik a rafinált bohóc a képükbe, ha kell, ha nem.

– írta posztjában a frakcióvezető.

Fotó: Facebook

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.

Dobrev Klára, az orléans-i szűz? – Gav Duncan, Szalai Szilárd, Stefka István és Huth Gergely a Polbeatben (visszanézhető)

‎Polbeat 2023 május 13.
"És azt hallottad, hogy Gyurcsányné Dobrev Klára fehér ruhában tüntetett a rendőri erőszak ellen?" – hullámzik végig a közösségi médián a pesti vicc múlt vasárnap óta, amikor is az ország közéleti témákra és balos valóságshow-kra fogékony része a Karmelita előtt készült fotókon szembesülhetett a nem mindennapi látvánnyal. Közben az is kiderült, hogy a guruló dollároknak is van "ára", hiszen David Pressman és az USA nagykövetsége most olyan pályázatot írt ki magyarországi "független" szerkesztőségek számára, amelyben a támogatási összeg attól függően módosulhat, hogy a szerkesztőség mennyiben szolgálja az Egyesült Államok érdekét. Mondhatni, szerződésbe foglalják a hazaárulást. Minderről a momentumos őrjöngő tüntetők támadását elszenvedő Szalai Szilárd kollégánkkal és a patrióta médiatér legmagyarabb skótjával, azaz Gav Duncannal beszélgetett a Polbeatben Huth Gergely és Stefka István.