Nem számít, hány brüsszeli politikus és nemzetközi aktivista jön demonstrálni Budapestre

A tegnapi Pride-on a teljes ellenzék felsorakozott a szivárványos zászló mögé – és ezzel nyíltan azonosult egy olyan ideológiával, melyet a magyar társadalom többsége elutasít. A közvélemény-kutatások eredménye világos: még a Publicus szerint is többen ellenzik, mint támogatják a Pride-ot, a Nézőpont szerint pedig a többség helyesli az LMBTQ-felvonulás korlátozását a gyermekek védelmének érdekében. Orbán Balázs közösségi oldalán hívta fel a figyelmet a Pride-hatás valódi hátterére.
Orbán Balázs így folytatta posztját: Az Ipsos nemzetközi felmérése alapján Magyarország élen jár a genderideológia elutasításában – csak 30% támogatja, hogy ezek a kérdések a közbeszéd részei legyenek, és ez az arány csökken. A baloldal újra elköveti a régi hibát: egy elutasított ideológiákat akar rákényszeríteni a többségi társadalomra, ahelyett, hogy meghallaná a magyar emberek valódi hangját. Orbán Balázs kitért arra is, hogy a baloldal ismét csak megfelelni akar valakinek, ami egyrészt káros a magyar emberekre, másrészt helytelen is, és eredményt sem ér el.
Nem Brüsszel számít
Nem számít, hány brüsszeli politikus és nemzetközi aktivista jön demonstrálni Budapestre. Nem számít, hogy Brüsszel mennyi elítélő nyilatkozatot ad ki, vagy hányszor dobják le Budapestre a politikai atombombának szánt Greta Thunberget – a döntést a magyar emberek fogják meghozni a saját életükről.A magyar kormány azt képviseli, amit a magyarok többsége is akar: azt, hogy az LMBTQ-propaganda ne legyen a mindennapjaink része, helyette védjük meg a gyermekeinket, őrizzük meg a családot, és világos értékek mentén szervezzük a társadalmat.
Tegnap az ellenzék is bemutatta, milyen jövőt szán Magyarországnak. További jó masírozást kívánunk a szivárványos zászló alatt – de mi nem kérünk belőle!