Pesti Srácok

Hamarosan megszületik Böde Dániel és kézilabdázó feleségének első közös gyermeke

Hamarosan megszületik Böde Dániel és kézilabdázó feleségének első közös gyermeke
Fotó: Facebook

Napok kérdése, s már négyszeres apuka lesz a Paks magyar labdarúgója. Böde Dániel azt is elárulta, hogy kézilabdázó feleségével mindenre felkészültek már - írja a Bors.

Böde Dániel 38 évesen élete legsikeresebb hónapjait éli - a pályán és a magánéletben egyaránt. Másodszor is gólkirályi címet nyert az NB I-ben, emellett kupagyőztes és bajnoki ezüstérmes lett a Pakssal, nem mellesleg túl van az 500. meccsén az élvonalban. És ami ezeknél is fontosabb: két fiú és egy kislány után negyedszer is apuka lesz, második feleségével, Böde-Bíró Blanka válogatott kézilabdázóval első közös gyermeküket várják. A pici a tervek szerint napokon belül megérkezik.

Böde Dániel
Böde Dániel és felesége,  Böde-Bíró Blanka
Fotó: Facebook

Dani és Blanka már mindenre felkészültek, beszerezték a babakocsit, elkészült a gyerekszoba a kisfiuk számára. Sőt, már azt is lehet tudni, mikorra várják a legújabb trónörököst.

Július 18-ra vagyunk kiírva

- árulta el a Borsnak Böde, aki ezúttal sem tervezi, hogy ott lesz a nagy eseménynél a szülőszobában.

Mindennel megvagyunk, csak arra várunk, hogy ép és egészséges legyen a baba. Nem szeretnék bent lenni a szülésnél, de kint türelmesen várok. Blanka édesanyja lesz bent, ő segít

- mondta Dani, aki arról is beszélt, milyen volt, amikor először édesapa lett. Akkor éppen bokasérülés kínozta, így érkezett meg a kórházba.

"Mondták, hogy még van időnk bőven. Átmentünk egy közeli étterembe megebédelni, mire végeztünk, meg is született a fiam"

- mosolygott Dani, aki nem titkolja, óriási logisztika, szervezettség kell a mindennapjaikhoz. Három gyermeket kell iskolába, külön időpontokban edzésre vinniük, emellett ő és párja is folyamatosan a csapataira koncentrál.

Fociznak a Böde-bébik

Böde büszke rá, hogy - bár nem kényszerítette őket - a kicsik is fociznak.

A két fiam Pakson játszik, a kislányom pedig most kezdett Madocsán. Nincs rajtuk kényszer, inkább úgy fogalmaznék, bízom benne, hogy sikeresek lesznek a sportban.

Kétlaki életet él Böde Dániel és felesége

Dani és Blanka még akkor ismerkedtek meg, amikor a focista a Ferencvárosban játszott. 2019-ben hazatért Paksra, de kapcsolatuk még komolyabbá vált, olyannyira, hogy 2023-ban már össze is házasodtak. Jelenleg Madocsán élnek, de Budapesten is van egy lakásuk arra az esetre, ha Blanka meccset játszik a Fradival, vagy Böde ragad a fővárosban.

 

Ajánljuk még

Egy provokátor belef*sott Magyar Péter nadrágjába? (videó)

Ps TV 2024 június 26.
Amikor azt hinné az ember, hogy naprakész lehet Magyar Péter ámokfutásával kapcsolatban, a mester lapot húz a 21-re. Egészen elképesztő, hogy politikus politikai tevékenység nélkül ilyen szinten a figyelem középpontjába tud kerülni, és még ezt is elnézik neki a hívei. Az sem zavarja őket, hogy Magyar Péter, a belpesti messiás a fojtófogásban lett kivezetve egy buliból. Ha azt mondja, hogy (ez is) a Fidesz műve, elhiszik neki… mert el akarják hinni. Közben pedig fennhangon üvöltik, hogy a Fidesz csak "sorosozik"... De Magyar Péter mellett szó volt még a fociról, a szőrös csajokról és a XII. kerületi turulról, amit az új polgármester a megválasztását követően azonnal el akar vitetni.

Magyar Péter láttán még a Duna is irányt változtatott (videó)

Ps TV 2024 szeptember 22.
Árad a Duna. Mielőtt még valaki félreértené, a válasz nem, ez nem egy újabb péniszirigységgel küzdő politikus jelmondata, hanem a rögvalóság. Az árvíz elleni védekezés komoly összefogást igényel, így most a legtöbben a gátakon pakolják a homokzsákokat. Munka közben persze akad idő néhány tökéletesen beállított, profi fotóra is, amelyek nyilván csak azért születtek, hogy önkénteskedésre ösztönözzék a még nem önkénteskedő embereket. Elfogadjuk. Ez egy ilyen világ. Megértjük, ha készül néhány kép, de a 452 kép/óra egy picit talán már túlzás. Piros pont annak, aki kitalálja, ki készítette a legtöbb "digitális tartalmat" a gátakon folyó munkálatokról. Bizonyára nem Magyar Péter az. Kacsintás, kacsintás.

A Küzdőtérben Gálfi András, Magyarország első népszerű profi ökölvívója - Arra a bunyósra tudok felnézni igazán, aki idegen környezetben is tud mérkőzést nyerni

Ps TV 2024 szeptember 24.
Szerettük volna már rég megmutatni a nézőknek, olvasóknak, hogy kikkel és mikor indult a magyar profi ökölvívás. A nemzeti érzelmű emberek igazán szeretik a sportot, és a küzdősport is népszerű ebben a körben. Nem csoda, hiszen jók vagyunk, illetve voltunk benne. A profi ökölvívás első korszakának legnépszerűbb alakja Gálfi András volt, akinek mérkőzéseit a szemfüles sportrajongók még a Kokó-korszak előtt nézhették. Elképesztő karrier van mögötte, amit most megoszt a hallgatókkal, nézőkkel is! Érdemes ismét a Küzdőteret választani!