Magyar Péter SZBU-s tartótisztje is fenyegetőzni kezdett

Van ez a Tseber Roland nevű senkiházi, aki kizárólag azzal került be a közbeszédbe, hogy ő Bütyök tartótisztje. Őt akarták eladni, mint a Tisza "kárpátaljai magyar támogatóját", miközben magyarul is alig beszél. Na, most ő is csatlakozott az ukrán fenyegetőzők sorához.
Most Bütyök SZBU-s tartótisztje kezdett fenyegetőzésbe. Csinált egy videót is, de őszintén szólva a felénél kikapcsoltam, mert annyira idegesített a törtmagyar ánuszhang, hogy nem voltam képes végig hallgatni. Csak emlékeztetőül, ezt a gyökeret akarták eladni, mint "kárpátaljai magyart". Csak aztán kiderült, hogy az ukrán szolgálatok embere és egy időre háttérbe rakták, most megint kikukázták, hogy a következő fenyegetést az ő szájába adják. Semmiben sem különbözik egyébként a Tisza Párt élére ültetett csicskájától, a kokián szemek itt is világítanak:

Tseber egy törtnek is csak alig nevezhető magyarsággal, ukrán felirattal tett közzé egy videót, amiben Orbán Viktort tegeződve megszólítva, nagyon zavaros és fenyegető kontextusban azt próbálja átadni, hogy a magyar kormányfő csak ellenséget keres az ukránokban. Az SZBU-ügynök ukrán diplomáciáról beszél, bár kérdéses, hogy pontosan mit ért alatta, illetve fenyegetéssel határos kifejezésmóddal élve üzeni a magyar miniszterelnöknek, hogy az „ukrán pénzt” „vissza fogjuk szerezni”.
Rakétával fenyegeti a magyar kormányfőt
Hogy ez utóbbi kijelentés és a háttérben látható RSZD–10 típusú, három atomtöltettel felszerelt közepes hatótávolságú ballisztikus rakétarendszer között van-e szándékolt összefüggés Tseber Roland részéről, azt csak találgatni lehet.







