Pesti Srácok

Rob Schneider: Támogatásom Orbán Viktornak és a csodálatos magyar népnek szól

Rob Schneider: Támogatásom Orbán Viktornak és a csodálatos magyar népnek szól

Megható videót tett közzé Rob Schneider Budapesten. A világsztár elmondta, Orbán Viktort és a magyarokat támogatja, hogy ne kerüljön Brüsszel szorításába.

Milyen gyönyörű, hihetetlen város, egy igazi gyöngyszem. Nézzék csak meg, milyen tiszta és biztonságos - kezdte videóját a világhírű hollywoodi sztár, Rob Schneider, aki a budapesti Szent István Bazilika előtt videózott. A színész, komikus, forgatókönyvíró és rendező elájult a pesti utcáktól, az építészettől, a magyar kultúrától. Majd azzal folytatta: 

"Fontos, hogy Magyarország szabad maradjon, és ne kerüljön az Európai Unió szorításába. Vagyis támogatni kell Orbán Viktort, hogy továbbra is távol tartsa ezt az országot a háborútól, hogy magyar maradjon, és ne váljon az Európában máshol már zajló multikulturalizmus katasztrófájává."

Mint mondta, itt ez nem történik meg, mert "Orbán Viktor visszatartotta a barbárokat a kapuknál."

Remélem, hogy a magyarok rájönnek, milyen különleges és gyönyörű, tiszta és biztonságos, és milyen egyedülállóan magyar ez a kultúra. Büszkéknek kell lenniük erre a kultúrára, és nem úgy viselkedniük, mint jelenleg Európa és a Nyugat nagy része, akik valahogy bűnösnek érzik magukat hihetetlen eredményeik miatt. Ez egy gyöngyszem"

- fogalmazott a világsztár.

Felidézte, Nyugat-Európa régen Európa gyöngyszeme volt, majd példaként említette Magyarországot és Lengyelországot. 

Tehát reményem és támogatásom Viktor Orbánnak és a csodálatos magyar népnek szól

- zárta videóját Rob Schneider, amit azóta már több mint százezren tekintettek meg.

Kiemelt kép: Rob Schneider. Fotó: Getty Images. 

 

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!