Pesti Srácok

Véget ért a nemzeti petíció, a magyar emberek rekordszámban mondtak nemet az olajblokádra és a háború finanszírozására

Véget ért a nemzeti petíció, a magyar emberek rekordszámban mondtak nemet az olajblokádra és a háború finanszírozására

A munka felét elvégeztük, de el kell végeznünk a másik felét is: olyan kormányt kell választanunk, amely érvényt szerez az emberek akaratának: most vasárnap szavazzunk a biztonságra, a Fidesz–KDNP-re – hangsúlyozta a kormányfő. A nemzeti petíciót rekordszámban töltötték ki.

Véget ért a nemzeti petíció. A magyar emberek rekordszámban mondtak nemet az olajblokádra és a háború finanszírozására – jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök. Mi vagyunk az egyetlen ország Európában, ahol a migráció, a gyermekvédelem, a gazdaság, Ukrajna, sőt az energiabiztonság kérdésében is bevontuk az embereket a döntésekbe – tette hozzá. A miniszterelnök hangsúlyozta, az emberek véleménye mellett kitartottak akár Brüsszellel szemben is.

Véget ért a nemzeti petíció, a magyar emberek rekordszámban mondtak nemet az olajblokádra és a háború finanszírozására
Véget ért a nemzeti petíció, a magyar emberek rekordszámban mondtak nemet az olajblokádra és a háború finanszírozására

Véget ért a nemzeti petíció, rekord született!

A nemzeti petíció eredményeit a napokban összesítik, de az már most látszik, hogy rekordszámban mondtak nemet az emberek az olajblokádra és a háború finanszírozására – hangzik el a videóban.

A munka felét elvégeztük, de el kell végeznünk a másik felét is: olyan kormányt kell választanunk, amely érvényt szerez az emberek akaratának – szögezte le Orbán Viktor. 

Arra kérek mindenkit, hogy most vasárnap szavazzanak a biztonságra, szavazzanak a Fidesz–KDNP-re, hogy végrehajthassuk, amit a nemzeti petícióval vállaltunk. Nem engedjük a magyarok pénzét Ukrajnába, letörjük az olajblokádot és megvédjük Magyarország energiabiztonságát!

Mert a Fidesz a biztos választás – tette hozzá Orbán Viktor.

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!