Pesti Srácok

Ha nem tetszik a diszkóliberálisoknak, akkor is ki fog tartani a kormány a háborúellenes álláspontja mellett (VIDEÓ)

Ha nem tetszik a diszkóliberálisoknak, akkor is ki fog tartani a kormány a háborúellenes álláspontja mellett (VIDEÓ)

A Fidesz kommunikációs igazgatója a parlamentben nem hagyta szó nélkül, hogy az Európai Néppárt - melynek tagja a Tisza Párt is - a szocialisták és a liberálisok összefogtak, hogy egy háborúpárti és migrációt támogató paktumot hozzanak létre. Menczer Tamás hozzátette, hogy a DK is a szövetségben van, de nem baj, a magyar kormány kiáll az eddigi álláspontja mellett akkor is, ha ez a baloldaliaknak, liberálisoknak és diszkóliberálisoknak nem tetszik.

A paktumot ismertetve elmondta, hogy

PestiSracok facebook image

Forrás: Facebook, fotó: Hatlaczki Balázs/PestiSrácok.hu

Ajánljuk még

"Büszke vagyok rá, hogy pályafutásom során nem tettem rosszat egy kollégámnak sem" - A születésnapos Stefka István a Polbeatben

‎Polbeat 2023 június 10.
Rendhagyó Polbeatet szerveztünk Stefka István 80. születésnapjára a Revolution '56 Szabadságharcos Sörözőbe, ahol a PestiSrácok.hu-s csapat mellett Stefka régi barátja és harcostársa, Alexa Károly irodalomtörténész, író, illetve a konzervatív televíziózás nagy, a rendszerváltoztatás utáni - a Horn-Kuncze-kormány által teljesen felszámolt - korszakának két jeles alakja (egyben az ünnepelt akkori munkatársa), Mátyássy Andrea és Dézsy Zoltán is elmondta méltatását, visszaemlékezését. Megszólalt továbbá Stefka István felesége, Naszályi Kornélia és egyik lánya, Stefka Nóra, továbbá Ambrózy Áron, Szabó Gergő és Szalai Szilárd. A Huth Gergely által celebrált rendkívüli adást végül egy fergeteges köszöntés követte, a tortát és a pezsgőt Stefka István kedvenc együttesének, az AC/DC-nek a dübörgésére hozták be a kollégák.