Pesti Srácok

Kedves szektások! Tudjátok ti, hogy mikor kell előrehozott választásokat tartani? – Karanténvlog

Elbúcsúztattuk ugyan a különlegesen erős furkóságokkal tarkított óesztendőt, ám sajnos egy pillanatot sem reménykedtünk, hogy emelkedettebb hangnem köszönt ránk 2025-ben. Magyar Péter pedig az univerzum új urának képzelve magát tartott egy újévi köszöntőt, melyet elmondása szerint ötvenesével néztek kivetítőtökön, több milliós nézettséget produkálva neki, így pedig eljuthattunk oda, hogy csak durva számításokkal élve, de legalább 20-30 millió magyar honfitársunk itta a zsebmessiás szavait könnyes szemmel. És ők még csak a hívők voltak, a többiek sehol. Ebben a beszédnek nevezett kamuhalmazban és önlejáratásban benne volt minden, ami kell, hiszen megtudhattuk, hogy a 10 éves gyerekek is látják maguk előtt az Új Magyarországot, a régi bűneivel együtt, sőt, a megoldási javaslatok is a szemük előtt lebegnek. Ezért Magyar Péter szerint nincs más megoldás, mint az előrehozott választások. De tudja vajon a szektavezér, hogy ilyet mikor szoktak csinálni? Tudja vajon bármelyik elvakult követője, hogy előrehozott választásokat csak úgy bemondásra és érzésre nem szoktak tartani? Tudják ők vajon, hogy jelenleg kétharmados felhatalmazással dolgozik a kormány, az irányítást pedig az ő hőbörgésük miatt nem fogja átadni azoknak, akik már nyíltan kimondják, hogy mindenben alávetik magukat Brüsszel követeléseinek? Ez az alávaló szint a régi gyurcsányista baloldalt idézi, akik lépten-nyomon előrehozott választást követeltek, sőt vizionáltak. Mert a kommunistáknak nem tetszett, hogy szabad választásokon kellett megméretni magukat, ahol nem csak könnyűnek, hanem értéktelennek is találtattak. Magyar Péter és szektája ugyanebbe az arrogáns hibába esik, és teljesen értelmetlen módon ordibálnak a pusztába. Miközben egyetlen időközi választáson sem mernek elindulni, hiszen ott kiderülne, hogy a baloldali "közvélemény-kutatók" által fújt lufi valóban nem arannyal, hanem elhasznált levegővel van tele. Ezért tétet emelnek. Nézzétek a Karanténvlogot és iratkozzatok fel a csatornára!

PestiSracok facebook image
Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!