• Home
  • Forró drót
  • Magyar ugar
  • Világugar
  • Az alvilág titkai
  • Eco
  • A Hálózat örök?
  • Sport
  • Vezércikk
  • Huszonötödik óra
  • Arcok
  • Agrárcsászárok
PestiSrácok
  • Forró drót
    • Orbán Viktor gratulált Florentino Péreznek, a Real Madrid elnökének újjáválasztásához
    • A szivárványkoalíció etikai kódexnek hívja a megnemtámadási paktumjukat
    • Ausztria kész helyszínt biztosítani Putyin orosz és Biden amerikai elnök találkozójának
    • Bevallotta az ismert baloldali francia politológus, hogy rendszeresen megerőszakolta 14 éves nevelt fiát
    • A BLM egyik vezetője vizsgálatot követel a mozgalom társalapítója ingatlanvásárlási ügyeiben
  • Magyar ugar
    • Fudan Egyetem – Fekete-Győr rossz nagykövetet fenyegetett meg, alig több mint hétezer kilométert tévedett
    • Gaudi-Nagy Tamás levele kihozta a sodrából a MÚOSZ-os potentátot
    • Kitálalt a Momentumról a kilépett önkormányzati képviselőjük
    • Varga Judit szerint a digitális diktatúra a nemzetek szuverenitását és a jogállamiságot veszélyezteti
    • Nyomoznak a Makói Járásbíróság elnökének lakásvásárlása ügyében – Botka miatt a megyei rendőrséget kizárták az eljárásból
  • Világugar
    • Egyre több szövetséges csatlakozhat a magyar-olasz-lengyel együttműködéshez
    • Maciej Szymanowski a katyni vérengzés áldozatainak emléknapján: A történelem nem mindig kedvez nekünk, erről a magyarok is sokszor meggyőződhettek (PS-interjú!)
    • Mágnesként vonzhatja a szövetségeseket a magyar–lengyel–olasz jobboldali együttműködés
    • Ma is bármikor megismétlődhetnek a brüsszelihez hasonló terrorcselekmények
    • Egy elfelejtett háború “Transznisztriában”, vagyis Románia, illetve tulajdonképpen Moldova keleti határainál
  • Az alvilág titkai
    • Újra nyomoznak a Staudt Gábort érintő áfacsalási botrány kulcsfigurája ellen
    • Az Ügy a Pesti TV-n: Leszámolások, áruló rendőrök, félrevitt nyomozások (videó)
    • Alvilági keresztapákig érhetnek a nagybani piacot behálózó maffia szálai (PS-börtöninterjú!)
    • Felrobbantak a régi akták: Pintér eddig megoldhatatlannak hitt maffiagyilkosságok után nyomoztat a rendőrséggel
    • Életfogytiglant kapott Dér Csaba, a szerb maffia bérgyilkosa
  • Eco
    • Már több mint nyolcezren helyezkedtek el a Vállalatok munkaerő támogatása program segítségével
    • Szabályos volt az MNB gazdálkodása 2018–2019-ben az ÁSZ szerint
    • Áprilisban is jár a katások adókedvezménye
    • Szijjártó Péter: Tízmilliárd forintos élelmiszeripari beruházás kezdődik Kiskunfélegyházán
    • Szijjártó Péter: Magyarország a saját javára tudta fordítani a változásokat
  • Vezércikk
    • Hadházy Ákos leleplezése
    • Ez sokkal tágabb cucc tud lenni! – A FreeSZFE forradalom hülye fiatalsága – Nagy Ervin elemez
    • Kedves Petry Zsolt! Bátor voltál, büszkék vagyunk rád!
    • Hány halálért felelősek Gyurcsányék?
    • A kulturális zárványok alkonya
  • Sport
    • A Real Madrid csapata jutott a BL elődöntőjébe, miután 0–0-ás döntetlent játszott Liverpoolban
    • Orbán Viktor gratulált Florentino Péreznek, a Real Madrid elnökének újjáválasztásához
    • Hiába a párizsi győzelem, kiesett a címvédő a BL-ből – PSG-Bayern München 0-1
    • Szoboszlai lassan visszatérhet, Kalmár ősszel sem biztos, hogy játszhat
    • Aranyéremmel zárta az evezős Európa-bajnokságot a magyarok mindkét döntős egysége
  • A Hálózat
    • „Elsősorban azért nem volt aktanyilvánosság 1990 után, mert a nyugati nagyhatalmak átvették ezeket a hálózatokat” – Schiffer és Borvendég Vágó Istvánról és a diadalmas külkeresekről
    • Azt azért elismerte, hogy titkos úti jelentéseket írt – Vágó István külkeres kalandjai a droggal is kereskedő Medimpexnél
    • „Harcosék” kalandjai Bulgáriában – Apró Piroska, Horn Gyula, avagy az el nem tüntetett, időzített bombaként ketyegő iratok
    • Az Államvédelmi Hatóság (ÁVH) katonái mondják az eskü szövegét MTI Fotó/Magyar Fotó
      A „Gorilla” és az „Együgyű” – Péter Gábor és Bálint István furcsa párja, valamint a sötét titkokat rejtő Janikovszky család
    • Amikor a játszmából személyes ügy lett: Fenyő nemcsak megíratta Gyárfás „áfacsalási ügyét”, de még az üzlettársát is megverette
  • Arcok
    • Megjárta a poklot, hogy találkozzon Istennel – Csókay Andrással készített portréinterjút Bohár Dániel a Mi vagyunk a magyarokban (videó)
    • Észre tudjuk venni a sötétségben kínálkozó fényt? – Karácsonyi beszélgetés Gellért atyával (PestiTV-videó)
    • Brüsszelben a szabad Európa győzött a birodalomépítőkkel szemben – Kósa Lajos a Plebejus Polbeatben (PestiTV-videó)
    • Kásler Miklós a PestiTV-nek: „ismernek, hajlamos vagyok mindig a tényeket ismertetni és sosem beszélek bizonytalan dolgokról”
    • Káosz van, de nekik és a haveroknak megéri – interjú Molnár Lászlóval, Újbuda volt alpolgármesterével
  • még több…
    • Szerzők
      • Bálint Botond
      • Bokor Gábor
      • Csibra Tibor
      • Füssy Angela
      • Huth Gergely
      • Jurák Kata
      • Mező Gábor
      • Pámer Dávid
      • Pilhál Tamás
      • Sebes Gábor
      • Stefka István
      • Susanszky Mátyás
      • Szarvas Szilveszter
      • Szenvedi Zoltán
    • Arcok
    • Tutiblog
    • Az öreg
    • NullaHatEgy
    • Aristo blogol
    • Erdélyi levelek
    • Ki ette meg?
    • Bezzegnemzetek
    • Vesztegzár
    • Koronavírus
  • Facebook

  • YouTube

  • RSS

Forró drót

Karanténba került Boris Johnson – Árulkodó fotó egy munkareggeliről

Karanténba került Boris Johnson – Árulkodó fotó egy munkareggeliről
PestiSrácok.hu
2020-11-15
  •  
  •  

Karanténba vonult vasárnap este Boris Johnson brit miniszterelnök, miután a minap találkozott egy alsóházi képviselővel, aki nem sokkal később koronavírus-fertőzésre jellemző tüneteket észlelt magán és ezt a tesztje is igazolta. Boris Johnson tavasszal már átesett a koronavírus-fertőzésen, kórházi kezelésre is szorult és három napot intenzív osztályon töltött.

Johnson szóvivőjének tájékoztatása szerint a brit állami egészségügyi szolgálat (NHS) kontaktkutató részlege vasárnap arról értesítette a miniszterelnököt, hogy karanténba kell vonulnia, mivel kapcsolatban volt valakivel, akinek koronavírustesztje pozitívnak bizonyult.
A londoni kormányfői hivatal szóvivője szerint Boris Johnson tartja magát a kormány előírásaihoz és karanténban tölti a következő időszakot. A tájékoztatás szerint Johnson a Downing Street-i rezidenciáján tartózkodik és onnan folytatja munkáját. A szóvivő hangsúlyozta, hogy a miniszterelnök jól van, nem észleli magán a koronavírus okozta Covid-19 egyetlen tünetét sem. A Downing Street illetékese nem említette név szerint, hogy ki volt az a fertőzött, akivel Johnson kapcsolatba került.

Lee Anderson, a kormányzó Konzervatív Párt tagja, a közép-angliai Nottinghamshire megye egyik választókerületének alsóházi képviselője azonban – aki csütörtökön személyesen tárgyalt Johnsonnal – Facebook-oldalán vasárnap beszámolt arról, hogy pénteken elvesztette ízlelőérzékét, felesége pedig erős fejfájásra panaszkodott. Szombaton mindketten koronavírus-szűrővizsgálaton vettek részt és a vasárnapra elkészült lelet mindkettejük esetében pozitívnak bizonyult. Anderson hangsúlyozta, hogy a koronavírus-betegség más tüneteit nem érzékeli, nem köhög, nincs láza és mindketten jól érzik magukat.

A Downing Street még csütörtökön közzétett egy hivatalos tájékoztatást arról, hogy Johnson több konzervatív párti képviselővel, köztük Andersonnal 35 perces munkareggelit költött el a kormányfői hivatalban. Anderson ugyanaznap fotót is közzétett, amelyen Johnson társaságában látható és bár nem álltak közvetlenül egymás mellett, de egyikük sem viselt maszkot.

Boris Johnson tavasszal már átesett a koronavírus-fertőzésen, kórházi kezelésre is szorult és három napot intenzív osztályon töltött, bár lélegeztetőgép alkalmazására végül nem volt szükség.
Felgyógyulása utáni nyilatkozatában a brit miniszterelnök közölte: kétség sem fér hozzá, hogy a gyógykezelését végző orvosok és ápolók az életét mentették meg. Akkori megfogalmazása szerint intenzív kezelésének volt egy 48 órás időszaka, amely alatt “a dolog bármelyik irányban eldőlhetett volna”.

Forrás, fotó: MTI

Facebook hozzászólások

  •  
  •  
Kapcsolódó témákBoris Johnsoncovid 19karantén
8 hozzászólás

8 Comments

  1. Namond

    2020-11-16 at 19:42

    Hogy-hogy újra elkapta?

    Ha a legyőzött fertőzés nem ad védettséget, a vakcina hogy fog?

    Ez a Covid, nem az a Covid?

    Hányféle készült az eRNS módszerrel?

    Válasz
  2. T J

    2020-11-16 at 10:00

    futóbolond

    A “motoros jármű balesetek” a halálesetek kevesebb mint 2 ezrelékét tették ki az elmúlt 10 évben, a KSH szerint: https://www.ksh.hu/docs/hun/xstadat/xstadat_eves/i_wnh001.html
    2017: 191 / 111364 = 0,17%
    2018: 205 / 110198 = 0,186%
    2019: 205 / 109573 = 0,187%
    Ezt a nevetséges indoklást találta mondani a hazai sajtó, hogy ne gondolkozzanak tovább az emberek azon, miért nem lesz nagyobb a 2020-as halálozási adat sem a korábbiaknál. Bár a “kezelésekkel” ezen még “segíthetnek”.

    Válasz
  3. T J

    2020-11-16 at 09:43

    Boris Johnson áruló, mert segédkezik az országa kifosztásában, a javak átcsoportosításában. Ahogy a plázaláncokat is megígérte hogy megsegíti, aztán mégse. Hónapokra bezáratta őket, most meg hogy a csőd szélén táncolnak, gombokért vásárolhatja fel aki akarja.

    Válasz
  4. futóbolond

    2020-11-16 at 07:05

    azért is csökkenhet a halálesetek száma, mert kevesebb a közúti baleset, az emberek a járvány veszélye miatt jobban odafigyelnek az egészségükre es nem utolsósorban, kevesebben mennek orvoshoz-kórházba 🙂

    Válasz
  5. Kitekintő

    2020-11-16 at 06:58

    A megfélemlítés fázisában szükség van ilyen beszámolókra.Járvány van, az igaz, sokan belehalnak, igaz. Az elmúlt években is volt, akkor is belehaltak, Hányan is, nem tudni, de a statisztikák szerint átlagosan nem haltak meg többen. Arról nem szólnak viszonyt a beszámolók, hogy a gazdaság leállítása következtében hányan mennek tönkre,veszítenek el mindent, szegényednek le és ennek következtében hányan veszítik el majd az életüket. London például siralmasan néz ki, örökre bezárt üzletekkel.
    https://www.youtube.com/watch?v=Dd2-VY6roL0&t=129s

    Válasz
  6. benzoli

    2020-11-16 at 03:03

    “a miniszterelnök jól van, nem észleli magán a koronavírus okozta Covid-19 egyetlen tünetét sem … tartja magát a kormány előírásaihoz és karanténban tölti a következő időszakot”.

    Válasz
  7. moliere

    2020-11-16 at 00:08

    CSAKa z öltás seggit.

    Válasz
  8. moliere

    2020-11-16 at 00:07

    Még meri valaki vitatni, hogy veszélyes ez a betegség! Nem ad védettséget az , ha már átestél rajta, lám, visszatérhet, és belehalhatsz! Nagy a pofád, még rád is lecsaphat, nyomorult vírustagadó hazaáruló! Még van valaki, aki ezek után tagadja, hogy van vírus?
    Boris Johnson is nagypofájú volt, kétszer veri le rajta a covid. Így járnak a nagyfejűek, akik szerint Orbán Viktor Miniszterelnök Úr csak szórakozásból csinálja az óvintézkedéseket, és az Operatív Törzsön szórakoznak, mikor minden perc drága és emberéletekbe kerülhet. Egy maszktagadó szemétládát sem szeretnék itt látni mert mind halálosan veszélyes. Gyerekek is igenis kerülnek intenzívre és lélegeztetőre, és Kínában az utcán esnek össze, ennyit a maszktagadásról. És Svédországban a tömeggyilkos kormány még tagadja a maszkot és az iskolabezárást. Ki is irtották az öregeket. Angliában is lecsap, és ha eljön, nem kívánom senkinek sem. Már nem érzik a szagokat sem. Az adriáról hurcolták be, minden élet számít, a bulikák és a tüntikék ellenzéki szervezőit meg le kéne csukni. Most kell a nemzeti összefogás, amikor hullanak a fiatalok, öregek, tanárok, Angliában már a politikusok is.

    Válasz

Szóljon hozzá!

Kilépés a válaszból

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Forró drót
2020-11-15
PestiSrácok.hu

Kapcsolódó témákBoris Johnsoncovid 19karantén

Több Forró drót

Orbán Viktor gratulált Florentino Péreznek, a Real Madrid elnökének újjáválasztásához

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

A szivárványkoalíció etikai kódexnek hívja a megnemtámadási paktumjukat

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Ausztria kész helyszínt biztosítani Putyin orosz és Biden amerikai elnök találkozójának

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Bevallotta az ismert baloldali francia politológus, hogy rendszeresen megerőszakolta 14 éves nevelt fiát

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

A BLM egyik vezetője vizsgálatot követel a mozgalom társalapítója ingatlanvásárlási ügyeiben

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Olaszországban több régióban elfogyott a vakcinatartalék

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

A Megafon Magyarország első jobboldali stúdiójának megépítésére készül

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

A vendéglátóhelyek készülnek a teraszok nyitására

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Kilenc migránssal autójában ütközött a rendőrökkel egy ukrán embercsempész

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Csehország után Lettország is bejelentkezett a Dánia által elvetett AstraZeneca-oltóanyagokért

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Kubatov Gábor: a magyar állam több milliárd forintot nyert a Groupama Aréna felépítésén

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Egy újabb leleplező videó tanúsítja, hogy a CNN spekulációs propagandával támadta Trumpot

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Soros támogatásával akadályozhatták multik és ügyvédek az amerikai választási reformokat

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

A Szputnyik V-vakcináról fog tárgyalni Moszkvában a cseh kormányfőhelyettes

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Karácsony Bíró László támogatása után most a szélsőjobbosokat stafírozza ki a fővárosban

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Csatornába esett kismacskákat mentettek a tűzoltók

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Európai Gyógyszerügynökség: folytatódik a Johnson & Johnson vakcinája és a vérrögképződéses esetek vizsgálata

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Elhunyt Bernard Madoff, a minden idők legnagyobb piramisjátékát létrehozó befektetési menedzser

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Hollik István helyretette az oltásellenességét ismét bizonyító Dobrev Klárát

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Gyors segítséget jelent a kisvállalkozásoknak a Magyar falu vállalkozás-újraindítási program

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Késsel próbáltak kirabolni egy pénzszállítót Kőbányán

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Gázfegyvert használt egy férfi Kispesten

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Szijjártó Péter: újabb 30 milliárd forinttal támogatja a kormány hazai vállalatok versenyképességét

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Orbán Viktor: a jövő héten kinyithatnak a vendéglők teraszai, visszakapjuk a régi életünk egy szeletét (Videó!)

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Burgenlandban feloldják a teljes zárlatot

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Lázár János: Orbán Viktor örök

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Dániában teljesen leállítják az AstraZeneca-oltóanyag használatát

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

A gyurcsányista politikusok ezúttal Újbudán próbálták magyarázni oltásellenességüket

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Von der Leyen megint az uniós vakcinaszállítások gyorsítását ígéri

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Megbuktatja a román miniszterelnököt a Momentum testvérpártja

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Megkezdődött az 5-ös metró és a déli hév-ek meghosszabbításának előkészítése (Videó!)

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Nacsa Lőrinc: ne higgyenek az oltásellenes baloldalnak!

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Moszkva tanulmányozza a csúcstalálkozóra vonatkozó amerikai javaslatot

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Csányi Sándor igyekszik sportszerűen lezárni a Gulácsi és Petry ügye miatt kirobbanó vitát

Juhári Andrea2021-04-14
Több

Állatkínzás miatt emelt vádat az ügyészség (Videó!)

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Felmentették tisztségéből a román egészségügyi minisztert

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Illegális dohánykereskedő bandára csapott le a NAV

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Kubatov: Nem fogjuk hagyni, hogy újra elvegyék a magyarok szabadságát!

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Menczer Tamás: a baloldal az oltásellenességgel az életedet is veszélyezteti, ne higgy a baloldalnak!

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Önellátó lesz Magyarország az oltásokhoz használt orvosi eszközök területén

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Potápi Árpád János: a külhoni magyarok támogatása a magyar gazdaságot erősíti

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Vádat emeltek a füzesabonyi emberölés gyanúsítottja ellen

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Koronavírus – Továbbra is az Egyesült Államokat sújtja a leginkább a járvány

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Navalnij keresetet indított a fogháza ellen, mert nem kapott Koránt

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több

Koronavírus – A magyarok csaknem harmincegy százaléka már túl van az első oltáson

PestiSrácok.hu2021-04-14
Több
Gördítsen többért
Blogok
  • 061

  • Testileg-lelkileg blokkolva – Megnéztük A rendes lányok csendben sírnak című darabot
    0612021-04-13
  • 5 emblematikus film Szomjas György életművéből
    0612021-04-09
  • Tallér Zsófia zeneszerző
    Elhunyt Tallér Zsófia zeneszerző
    0612021-04-06
  • Tutiblog

  • Nácifák
    Tutiblog2021-04-08
  • Hülye fiatalság, avagy egy egyetemfoglalás krónikája némi szekunder szégyennel
    Tutiblog2021-04-03
  • Az Öreg

  • Gyurcsány Ferenc és az apja: az egész országot kifosztó fiú túltett a piás, habókos biciklitolvajon
    Az Öreg2021-04-10
  • „A magyarnak az életét el lehet venni, de a hitét nem” – Gondolatok az összetartozásról és egy csodálatos székely tiszteletesről
    Az Öreg2021-03-15
  • Gyurcsány Ferenc és az apja: az egész országot kifosztó fiú túltett a piás, habókos biciklitolvajon
    Az Öreg2021-04-10

(x) PestiSrácok.hu Filmklub

  • Aristo

  • A Petry-ügy margójára
    Aristo2021-04-11
  • Nomádok
    Aristo2021-04-07
  • Ki ette meg a misszionáriust?

  • Még szerencse, hogy nem oltásellenes az ellenzéki sajtó (se)
    Ki ette meg a misszionáriust?2021-04-14
  • Ne regisztrálj! Nehogy már segítsd az egészségügyi dolgozók munkáját!
    Ki ette meg a misszionáriust?2021-04-12
  • Erdélyi levelek

  • Kelemen Hunor bízik Voiculescuban. Rajta kívül még ki?
    Erdélyi levelek2021-04-14
  • Magyarország meghódítja Erdélyt!
    Erdélyi levelek2021-04-08
  • VBT blog

  • A vadászok védelmében
    Blog2021-04-12
  • Karácsony Gergely, a magyar politika giccse
    Blog2021-04-11
  • Bezzegnemzetek

  • Nem adhatok mást, csak mi lényegem – Így kezeli Európa a járványt
    Bezzegnemzetek2020-03-30
  • A magyar sporttörténelem kisantant dézsmálói – II.
    Bezzegnemzetek2019-09-30
  • Máté T. - kávé mellé

  • Egy év múltán…
    Máté T. - kávé mellé2019-09-16
  • Máté T. Gyula feleségének üzenete
    Máté T. - kávé mellé2018-09-24
PestiSrácok

I M P R E S S Z U M

A PestiSrácok.hu kiadója az Insider Media Lapkiadó Kft.
A lap NMHH nyilvántartásba vételének száma: CE/185-2/2016
A szerkesztőség és a kiadó postacíme: 1536 Budapest, Pf. 246.
A kiadásért felel: Szenvedi Zoltán Ügyvezető
Főszerkesztő: Huth Gergely
Lapigazgató: Stefka István
Hírigazgató: Szarvas Szilveszter
Főszerkesztő-helyettes: Bálint Botond
Lapszerkesztők: Jurak Kata, Pámer Dávid, Szentkirályi András 
Főmunkatársak: Ferkó Dániel , Füssy Angéla, Mező Gábor,Pilhál Tamás, Lakatos-Szabó Fruzsina
Újságírók: Ambrózy Áron, Bokor Gábor,Csibra Tibor, Dezse Balázs, Juhári Andrea , Susánszky Mátyás, Szabó Gergő, Szalai Szilárd, Vésey Kovács László, Vincze Emília
Fotóriporter: Horváth Péter Gyula
PS Mozi: László Petra, Ragács András, Tihanyi Rita
Szerkesztőségvezető Mézes Gabriella
Szerkesztőségi titkár: Venczel Eszter
Informatikai vezető: Bori Zsuzsanna
és sokan mások...
Kontakt: [email protected]

PestiSrácok.hu

Ahol alacsonyan szállnak a sallerek. És ahol nincs íróasztalfiók. Mert ami odakerülne, az itt megjelenik.

Írásaink a közmegegyezéses hazai sajtóetika és a Médiaalkotmány szellemisége szerint készülnek. Forrásainkat minden körülmények között megóvjuk, szivárogtasson bátran! Szerzőink neve olykor "írói név".

Adatkezelési Tájékoztató

*Kell még valamit mondanom Ildikó? - Az őszödi beszéd utolsó mondata.

Médiaajánlat


A PestiSrácok.hu multiszájton és társoldalain, a 061.hu, a Tutiblog.com, AzÖreg.hu, az Aristo blogol, a Ki ette meg a misszionáriust? és az Erdélyi Levelek blogokon exkluzív hirdetési felületeket kínálunk.

Ajánlja termékeit, szolgáltatásait a Gemius Hungary Kft. által hitelesített több-százezres olvasóközönségünknek!

Kontakt: hirdetes@pestisracok.hu

Puskás Bence

Sánta Annamária

PestiSrácok.hu ÁSZF

Copyright © 2015 PestiSrácok.hu

Hidvéghi Balázs: az erdélyi magyarságnak a lehető legerősebb bukaresti parlamenti képviseletre van szüksége
Hétfőtől több mint kilencven kórházban segítenek a katonák