• Home
  • Ps TV
    • Az Öreg
    • ‎‎ Dezse Vű
    • ‎ Ferkó Dániel kérdez
    • ‎ GEOrgPOLITIKA
    • Hardcore Hobbista
    • Grund
    • Különvélemény
    • Libz’z of TikTok
    • Karanténvlog
    • ‎ Parkoló Hobbista
    • ‎ Polbeat
    • ‎ Politikai Pankráció
    • PS Videó
    • ‎ PS Riport
    • ‎ The Fair Right
  • Forró drót
  • Magyar ugar
  • Vezércikk
  • ‎ Orosz-ukrán háború
  • Világugar
  • Sport
  • Vesztegzár
PestiSrácok
  • Ps TV
    • Az Öreg
    • ‎‎ Dezse Vű
    • ‎ Ferkó Dániel kérdez
    • ‎ GEOrgPOLITIKA
    • Grund
    • Libz’z of TikTok
    • ‎ Parkoló Hobbista
    • ‎ Polbeat
    • ‎ Politikai Pankráció
    • ‎ PS Riport
    • ‎ The Fair Right
  • Forró drót
    • Drónnal vadászták a szabályszegő autósokat
    • Párizs főpolgármestere nem zárná ki az oroszokat az olimpiáról
    • Nyomoz a rendőrség az Eötvös József Gimnáziumban kirobbant vesztegetési botrány miatt
    • Szijjártó Péter: Magyarország számára hatalmas lehetőséget jelent a Türk Befektetési Alap
    • Századvég: erősen megosztja az európai közvéleményt Ukrajna felfegyverzése
  • Magyar ugar
    • Még mindig elegük van – Tanártüntetés újratöltve, ezúttal a diákok vonultak utcára (PS-galéria!)
    • Baranyi Krisztina azt mondta, hogy nincs takargatnivalója, mégis zárt ülést rendelt el és áldozatpózba vágta magát (PS-videó)
    • A Szeviép-ügyvédek szerint büntetőjogilag nem értékelhető, hogy másfél milliárdot pumpáltak ki a cégből, az alvállalkozók kifizetése helyett
    • Az Eötvös gimnázium korrupciós gyanúba keveredett igazgatója a Becsületes Emberek Baráti Szövetségének tagja (FRISSÍTÉS: vesztegetés miatt nyomoz a rendőrség)
    • Karácsonyékat nem érdekli a józan ész, az erkölcs és a jó ízlés: mégis sétányt neveznek el Horn Gyuláról
  • ‎Orosz-ukrán háború
  • Vezércikk
    • A dollárbaloldalon napi rutin a hazaárulás
    • Tanár nélkül nincs jövő, NGO nélkül nincs sztrájk
    • A nagy Huxit-skála
    • „…ha a csapból büdös víz folyik, akkor arról beszélni kell” – Emlékezés Nagy Gáspár költőre
    • Az 1945 és 48 közötti politikai elit is bűnös a svábok tönkretételében, nemcsak a komcsik
  • A Hálózat
  • Sport
    • Csányi Sándor: súlyos következményekkel járhat a Nagy-Magyarország-jelkép használata
    • Az MLSZ egykori elnökségi tagja szerint csak a válogatottnak árt, ha a drukkerek Nagy-Magyarországot ábrázoló molinókkal szurkolnak
    • Bodó: nem az a baj, hogy kikaptunk, hanem az, ahogyan kikaptunk
    • Gyenge játékkal súlyos vereség, nem jutottunk a négy közé – Dánia-Magyarország 40–23 (21–12)
    • Az UEFA betiltja a Nagy-Magyarország-jelképek használatát a válogatott meccseken
  • Világugar
    • A kanadai kormány tanácsadót nevezett ki az iszlámellenességgel szembeni küzdelemre
    • „Aloha”, „Hola”, „Shalom” – Ha Ön így köszön, akkor emberek millióinak a szenvedését okozza, sőt, közben röhög rajtuk
    • Meleg, pedofil pár zsákmányolta ki szexuálisan és prostituálta két örökbefogadott gyermekét
    • Peruban az államfő “politikai tűzszünet” elfogadására szólította fel a tiltakozókat
    • Az amerikai igazságügyi minisztérium beperelte a Google-t
  • Blogok
    • ‎ 061.hu
    • Tutiblog
    • Aristo
    • Az Öreg Blog
    • Erdélyi levelek
    • Ki ette meg a misszionáriust?
  • Ps VIDEO
  • Szerzők
    • Bálint Botond
    • Füssy Angéla
    • Huth Gergely
    • Jurák Kata
    • Susanszky Mátyás
    • Szalai Szilárd
  • Facebook

  • YouTube

  • RSS

Forró drót

Kárpátaljai magyarokkal találkozik vasárnap Novák Katalin

Kárpátaljai magyarokkal találkozik vasárnap Novák Katalin
PestiSrácok.hu
2022-11-26
  
  

Külhoni magyarokkal találkozik vasárnap Novák Katalin köztársasági elnök Kárpátalján. Az államfő a helyi magyarság körében, Kárpátalján gyújtja meg advent első vasárnapján az első gyertyát és istentiszteleten is részt vesz.

Novák Katalin Volodimir Zelenszkij ukrán elnök meghívására érkezett szombaton Kijevbe, hogy részt vegyen a Gabonát Ukrajnából (Grain from Ukraine) humanitárius programban. Az államfő a Kijevben elmondott beszédében emlékeztetett arra, hogy márciusban, nem sokkal a háború kitörése és az orosz erők előrenyomulása után is Kárpátaljára látogatott, a háború elől menekülőknek segített és beszélgetett a magyar kisebbség tagjaival. Novák Katalin Kijevben kijelentette: 150 ezer okunk van arra, hogy megállítsuk a háborút, hogy elérjük a békét.

Százötvenezer ok, százötvenezer magyar nemzetiségű ember

– mondta, hozzátéve, hogy a háborúban a magyar közösség tagjai közül 500 ember sebesült meg vagy hunyt el a fronton és a háborús tevékenységek következtében.

Forrás: MTI; Fotó: Facebook

Facebook hozzászólás

  
  
Kapcsolódó témákkárpátaljai magyarokNovák Katalinorosz-ukrán háborúVezető
33 hozzászólás

33 Comments

  1. Vicuska

    2022-11-28 at 07:55

    Tiszteljük,szeretjük,támogatjuk Orbán Viktort.Sajnos,Ő sem tévedhetetlen.

    Válasz
  2. khm

    2022-11-27 at 12:38

    amarna!
    saját magát szégyellje! Jó?

    Válasz
  3. oshon

    2022-11-27 at 07:58

    Nahát;Joris – Pontosan … pontosan !

    Válasz
  4. Amarna

    2022-11-27 at 07:45

    Lehet hogy eu..s pénzért térdelsz le N.Katalin..de..
    SZÉGYELLÜNK !!!

    Válasz
  5. aladin

    2022-11-27 at 06:55

    Ha találkozik azzal a szemét polgármesterrel aki elvitette a Túrúl szombrot Novák Katalin, hogy tud majd a szemébe nézni Kárpátalja polgármesterének aki ennyire gyülöli Magyarországot. Ez az ukrajnai utazás nem volt jó ötlet, térdre estünk a soviniszta nácik elött. Kicsit elment a kedvem Nováktól.

    Válasz
  6. gyurcsányiviktor

    2022-11-27 at 06:28

    SZÉGYEN, HOGY EGY MAGYAR ÁLLAMFŐ, EGY NÁCI ÁLLAMBA MEGY VIZITÁLNI !

    Kárpát-aljára, Záhonyon keresztül is vezet vasút !

    Nincs olyan ok (indok, ürügy), amely szükségessé tenné, hogy egy magyar megalázkodjon egy nyomorult [email protected]ő előtt.

    Ezzel N.K. nem erősíti majd a népszerűségét, legfeljebb a szélsőséges, magyargyűlölő libsi-balos ellenség szemében !

    Válasz
  7. Joris

    2022-11-27 at 00:41

    “TUDJUK! MERJÜK! TESSZÜK!”
    Ugye emlékeznek erre az szdsz-komcsik által szugerált, népbolondító radikalizmusára?!

    Hát nem volt még elég ezekből a álmagyarokból, a mindent azonnal is jobban tudókból? Akik a világot is kifordítanák a sarkaiból (“a Föld fog sarkából kidőlni”…), most éppen nemzeti internacionalista hevületükben.

    Néhány tapló olyan, mint egy sakkozó galamb a sakktáblán (tisztelet a kivételnek), pedig itt megeshet, hogy belesodródunk egy háborúba. S persze, amúgy igazunk lesz, mint mindig. Igazunk volt minekünk már sokszor és sokszorosan – írjuk is fel mindet a kéménybe korommal. A most kommentelő forrófejű kommentelőkből lesznek majd a kávéházi konrádok, akik a hátország békeidilljében könnyekig ható epitáfiumokban siratnák el rokonaikat, ismerőseiket (akinek nem inge, ne vegye magára!).
    Nem értik meg ezek az emberek, hogy még a nagyhatalmak is milyen óvatosak, hogyan kerülgetik a forró kását?! Amikor aztán akad egy balga, mint a lengyel, könyörtelenül kihasználják az ilyet.

    Emberek! Itt nem babra megy a játék. Mintha elfelejtették volna Orbán intő szavát, hogy stratégiai nyugalom kell! És ne feledjék:
    A JÖVŐ A BÉKE EMBERÉÉ! (“Íme, én elküldelek titeket, mint JUHOKAT A FARKASOK KÖZÉ: legyetek azért OKOSAK, mint a kígyók, és SZELÍDEK, mint a galambok!”).

    Válasz
  8. János

    2022-11-26 at 22:28

    A politika, a diplomácia nem erkölcsi-jószolgálati kategória.
    Szimpla érdekérvényesítés a másik felé.
    Én maximálisan bízok az Elnökasszony tudásában, rátermettségében. Eddig szerintem mindent jól csinált, ezt is.

    A kapcsolatok fenntartása rendkívül fontos, még az ellenséggel is❗❗❗

    Várjuk meg a következő nyarat Novák Katalin megítélésével! Addig még sok víz lefolyt az ukrán folyókon.
    Sőt, az EU folyóin is❗❗❗❗

    Válasz
  9. Colin78

    2022-11-26 at 21:43

    November 26 A SZÉGYEN NAPJA!
    Miután lepacsizott a Magyarországot folyamatosan támadó amerikai nagykövettel (és férjével!),
    ➡️miután a családpolitikával karriert építő Novák Katalin fogadta a hivatalában az “elembétékú” jogokat védő Háttér Társaságot,
    ➡️most épp a magyarokat évtizedek óta megalázó ukrán rezsimnek nyalt be tövig…
    ‼️Közös fotók helyett kérdezze meg őket, hogy
    ❓miért fűrészelték le a turult,
    ❓miért gyújtották fel a KMKSZ irodáját,
    ❓miért listázzák a magyarokat (Orbán Viktorral az élen!),
    ❓miért gyilkolnak fegyvertelen, földön fekvő embereket,
    ❓miért tiltották be az ellenzéki pártokat és az ellenzéki sajtót,
    ❓Miért akarták ciánnal megmérgezni Beregszász ivóvizét,
    ❓Miért követnek folyamatosan támadásokat a Barátság kőolajvezeték ellen,
    ❓Miért akarnak atomkatasztrófát okozni azzal, hogy lövik a Zaporozsjei atomerőművet,
    ❓és miért indítottak háborút a saját lakosságuk ellen 2014-ben!
    Novák Katalin a családokat védte, most mégis ellenük fordult. Aggódott a kárpátaljai magyarok miatt, most mégis azzal a rezsimmel pózol, akik bántalmazzák, listázzák, fenyegetik és megalázzák a magyarokat. Az elnöki tisztséget betöltő személy az egységet hivatott megteremteni, ő pedig megosztja a magyar társadalmat, eddig kizárólag libsiknek imponáló dolgokat tett, az igazán fontos dolgokkal nem foglalkozik, az ukránok által elkövetett gaztetteket elhallgatja. Már csak egy jó kis migrációt támogató szervezettel kell találkoznia, és teljes lesz a paletta.
    Talán nem kellene külpolitikával foglalkozni, elnök asszony! Ezt bízza Szijjártó Péterre, neki ez jobban megy! Talán jobb lenne mindenkinek, ha inkább óvodákat adna át! De ha már ott van, akkor az egyetlen dolog, amiről beszélnie kell, az a kárpátaljai magyarok helyzete, ehhez pedig nem kellenek közös fotók a bohóccal!
    A közös szerepléssel legitimálja azt a sok bűncselekményt, amit az ukrán rezsim eddig elkövetett! Lehet itt beszélni békéről, de békét nem az ukránoknak kell kötniük a magyarokkal, hanem az amcsiknak az oroszokkal! (Esetleg ha legközelebb találkozik az amerikai nagykövettel, megkérdezheti, hogy mikor húzzák el a csíkot Európából!)

    Válasz
  10. Tom

    2022-11-26 at 21:13

    A nagyképű fidesz vezir Orbáncot az ejúú táncoltatja, orbánc meg úgy táncol ahogyan ők mondják neki.Ezért küldte most oda (magyargyűlölő ) ukrán segget nyalni a naccságát! Nem számít hogy az ukránok utálnak minket mint a xart , nem számít hogy ütik , verik , gyilkolják a kinti magyart Orbáncnak ukrán segget kell nyalatnia.Ez a kétszínű Orbánc veziretek!

    Válasz
  11. Majomvadász

    2022-11-26 at 21:08

    Remélem vitt egy Turul szobrot ajándékba Zelenszkijnek (egy Munkácsi Turul szobor másolatot) azzal a megjegyzéssel, hogy Munkács vára várja vissza a Turul szobrát!

    Válasz
  12. odu

    2022-11-26 at 20:52

    Ne bántsuk Katalint, amit lehet megtesz.A polákok a minap MEGKOSZORÚZTÁK BANDERA emlékművét, aki sok ezer lengyel haláláért felelős.Rettenetes nagy lehet a press.

    Válasz
  13. Sas

    2022-11-26 at 20:49

    Érthetetlen miről zagyvál.Ukrajna nem volt, nincs , és nem is lesz-Egyik része orosz, a másik USA irányítású-egy kitalált nép-csupa idióta.Vérengző vadállatok.

    Válasz
  14. Veletek

    2022-11-26 at 20:20

    Valószínű, hogy már régóta vegzálva vagyunk a magas szintű látogatás elmaradása miatt. Így “A bátorság táplálja a bolygót.” ürügyében ezt letudtuk, s a hozadéka a nemzetközi sajtóban megjelenik. Természetesen nem örülünk hétköznapi emberekként, hogy odament a viperafészekbe, de minden tiszteletet megérdemel, mert nem lehetett könnyű feladat.

    Válasz
  15. Greggson

    2022-11-26 at 20:19

    Én meghívtam volna a helyében Zelenszkijt a munkácsi várba a turul szoborhoz, és ott találkoztam volna vele. Ja, hogy nincs már turulszobor? Hát, akkor nincs hol találkozni.

    Válasz
  16. Sas

    2022-11-26 at 20:12

    1.Nincs ukrajna.2.Nincs ukrán gabona.3. USA milliárdos tőzsdecápáktól veszünk –“ukrán” gabonát-.4.Eközben az igazságügy statisztál a Főpolgármester újabb hauzaárulásához-a Korányi -ügy mellett-mert ahhoz is statisztál.————–Tehát magyar pénzen veszünk amerikai tőzsdecápáktól “ukrán” gabonát-és adjuk tovább afrikának-eközben eltűrjük, hogy a Főpolgármester újabb hazaárulást kövessen el-a nyilatkozatával.

    Válasz
  17. Rolo

    2022-11-26 at 20:06

    t2022-11-26 at 19:53

    Nagyon hiányoztál már kakis puhapöcs!🧔‍♀️🧔‍♀️💩
    Na vissza oda ahol eddig voltál…csótányerdész🪳 ne hiányoljon a faszerdőből🤡🤡🤡

    Válasz
  18. Solaris

    2022-11-26 at 19:58

    Klasz mosoly.
    Vagy őszintén is szabad?

    Válasz
  19. Bukohill

    2022-11-26 at 19:30

    Istenkém, hát oda megy, ahová a Great Reset fújja.
    Azonban a tiszteletet nem követelik, hanem kiérdemlik.
    Ettől nem lesz köztársasági elnök, csak egy díszizé.

    Válasz
  20. Ungarn über alles !

    2022-11-26 at 19:08

    “Külhoni magyarokkal találkozik vasárnap Novák Katalin”
    …ahhoz nem kellett volna elmenni Kijevbe, és a mocskos fasiszta nemzetgyilkossal gazsulálni !!!

    Válasz
  21. TalEle

    2022-11-26 at 18:46

    A magyar külpolitika kezd egy második vonalbeli hollywood-i krimihez hasonlítani, ahol a „jó zsaru” Novák Katika, a „rossz zsaru” meg Szijjártó…

    Válasz
  22. PG

    2022-11-26 at 18:18

    Szerintem tök felesleges volt Novák Katalinnak oda utaznia. Nem is értem, hogy egy olyan vezetővel parolázni, aki szívből gyűlöli a magyarokat és szankciókkal meg bosszúval fenyeget, miféle megalkuvás? Nem hiszem, hogy Orbán Viktor küldte, mivel ő még eddig nem is tárgyalt vele. Inkább az a helyzet, hogy a Katikánk szereti produkálni magát és most megy mindenhova, ha kell, ha nem. Hiszen így ingyen van az utazása és ehet ihat ingyen.
    Különben ezt a pöcszongoristát csak az érdekli, hogy kitől mit lehet tarhálni. Ha lenne benne valami kultúra is, akkor talán a magyarok sorsáról is ejtett volna valami kedvező szót. (Mondjuk a nyelvtörvénye alól kivételt a Kárpátaljaiaknak.)
    Mondjuk minden tárgyalásnak az alapja kell, hogy legyen, hogy “valamit valamiért”. Az kevés, hogy előadja, hogy neki mi kellene, de ahhoz hozzá kell tenni, hogy cserébe azt mivel honorálja, minimum köszönettel és hálával, nem pedig hőzöngéssel és követelődzéssel.

    Válasz
  23. Rolo

    2022-11-26 at 18:11

    A témával kapcsolatban,ide testem egy Mandineres kommenttárs(Türelem) kommentjeit!
    Egyetértek vele, attól függetlenül,hogy a magánvéleményem az usskrajnai nácikról az,hogy mindegyiknek a belén kell lógnia!
    De ezt az oroszok majd intézik,és az,hogy mi mit gondolunk az egész háborúról,a hétköznapi emberek magánvéleménye! A nemzetközi politika,diplomácia picit bonyolultabb annál!

    “Mindenkivel tárgyalni kell, s a magyar köztársasági elnök az egyedüli az EU-n belül, aki nem a politikai narratívák, elvárások függvényében építi a kapcsolatait, hanem a reálpolitika jegyében. Megmutatja, hogy Magyarország kész az értelmes és önálló partneri kapcsolatokra, s nem a táborok szabta, olykor az adott nemzeti érdekeket mellőző koreográfia keretében, mások külső nyomására ül tárgyalóasztalhoz.
    Az ellenzék, s az itt kommentelő ellenzékiek az ország érdekeit a globális tőke érdekei alá rendelő diplomáciát sürgetnek, a háborúban való minél elkötelezettebb felütéssel. Mondhatni látványos háborús uszítók.
    Nincs elég intő jel? Ugye ma emlékeznek a Szovjetunióba elhurcoltakról, nem volt elég veszteség, a holokauszt, majd a sztálini terror. Mi mindig vesztesként jöttünk ki a nagypolitikai játszmákból. Miért nem engedhetünk meg magunknak szofisztikáltabb érdekképviseletet, miért kell nekünk ismét önként, dalolva a vágóhídra mennünk. balsóska és a többiek bizonyára családtalanok, akinek viszont vannak gyermekei, unokái, az a legreménytelenebb helyzetben is keresi a békés megoldásokhoz vezető utat.
    Sokan bírálják Magyarországot, mert nem szállít fegyvereket, helyesen követi a józan, bölcs vezetőkkel rendelkező Izraelt. Izrael, amikor kiderült az orosz-iráni katonai együttműködés, a NATO, s nyugati partnerei számára átnyújtotta az orosz-iráni katonai megállapodás dokumentumát. Tudni kell játszani az információkkal, mérlegelni kell, hogy miben támogatunk, miben nem.
    Persze a legegyszerűbb kiszolgálni az ellenzéket fizető globális háttérhatalmat. Jó, tudom, nem létezik….hat osztály alatt.
    Szóval ezt a látogatást kifejezetten támogatom, bár sokan az ellenkező állásponton vannak. Viszont pakliban ott van a maradék kárpátaljai magyarság, az ukrajnai magyar érdekeltségű vállalatok, az energetikai vezetékek, Ukrajna közvetlen finanszírozásának kérdése. Persze van, amikor magam is kissé soknak tartom az utazásokat, szerepléseket, amelyek néha már egyfajta divatbemutató látszatát keltik. Ezzel együtt messze a legjobb képességű köztársasági elnök. Forza Katalin!”

    “S még annyit, a magam részéről támogatok egy moszkvai találkozót is. reálpolitika. A válság rendezését követően szükség lesz olyan politikusokra, országokra, amelyekkel az oroszok leülnek tárgyalni, a legfontosabbról, az energetikáról”

    “Veled együtt sokan horgadnak fel a napi híreken, magam is mély levegőt vettem több alkalommal, s magamban kérdőre vontam Orbán Viktort. Majd megpróbáltam lehiggadni, s a történéseket elhelyezni európai és tágabb nemzetközi összefüggésekbe, fókuszálva Magyarország – politikai elittől független – mozgásterére. Ami, be kell látnunk, eléggé korlátolt. Ezen belül kell képviselnie a kormánynak a nemzeti érdekeket. A kormányra nehezedő nyomást bizonyára Te is látod – közvetlen amerikai beavatkozás a belügyekbe, a Soros bérenc EU, a zsoldos Brüsszel , a globális balliberális média, az itt élő, magyarul beszélő ügynökök, – a csoda, hogy Orbánt eddig nem lőtték le. Gondolj bele, hogy Orbán bukása után ki jöhetne? Ugye nem kérdés, az országot nyíltan kiárusító, háborúba kergető gyökértelen, hazaáruló balliberális rezsim. Ugye nem akarod őket? Az életben vannak helyzetek, amikor a kisebb gombócot le kell nyelni azért, hogy nehogy egy nagyobb majd megakadjon a torkunkban……s ugye időnként Te is ránézel a térképre, látod mekkora az ország”

    “Igazad van, felelőtlenség ma bármelyik politikus holnapját, a jövőjét megjósolni. Viszont vannak konstans faktorok, így Oroszország energetikai, nyersanyag potenciálja változatlanul fennmarad. Több nemzetközi tőzsdei elemzés foglalkozott ezzel, rámutatva, hogy két lépéssel előbbre kell gondolni az orosz_ EU kapcsolatok vonatkozásában. Tudod miért? Az elemzések egységesek abban, hogy az ukrán krízis szülte energiahelyzet padlóra küldte Európa gazdagságát, kiütve a ringből mint versenytársat. Bizonyára Te is figyelemmel kíséred az amerikai beruházásokat. Látod Te is, hogy a kormány milyen hathatósan támogatja a beruházásokat, hogy Amerikában az energia tizenkét százalékkal olcsóbb, mint az EU-ban, hogy európai big vállalatok készülnek termelésüket áthelyezni a tengeren túlra.
    Gondolom, hogy ma is olvastad a nyugati gazdasági lapokat, így azok beszámolóját a BusinessEurope, a svéd fővárosban ma tartott konferenciájáról. Olvashattad, hogy miként nyilatkozott a negyven legjelentősebb európai szövetséget magában tömörítő szövetség vezetője a helyzet drámaiságáról. Kijelentették, hogy az energiaválság azonnali és forradalmi beavatkozást igényel az EU részéről, mivel a jelenlegi helyzet Európa ipartalanításához – azaz a vállalkozások áttelepüléséhez – vezethet. Azonnali intézkedések megtételére kérték fel a következő svéd uniós elnökséget.
    nem is értem, hogy a mandiner miért nem ír erről, e helyett az idióta Szabó Tímeát tolja az olvasók képébe”

    “Mindenki szabadon dönthet, válthat lovat, pártot,értékrendet. Magam igyekszem hű maradni elveimhez, elkötelezettségemhez, elfogulatlanul mérlegelve az alternatívákat”

    Válasz
  24. Joris

    2022-11-26 at 18:06

    Tisztelt Nahát2022-11-26 at 17:07,
    Magának van igaza. Lehet, hogy valaki ezredesi rangban bezupálna újra, s valami harcállásponton – ahogy a pécsi Áperben mondták -, elkundécolna. De mi bokorugró bakák, akik mondjuk csak a tisztesi rangig jutottunk, inkább maradnánk családunk körében, nem kévánkozunk a lövészárkok szutykába.
    Inkább megkérdezném; Zelenszkij elnök “úr” megköszönte-e a magyar segítségnyújtást; ha igen, azt milyen metakommunikációval tette.

    Válasz
  25. Józsué

    2022-11-26 at 17:52

    Kisdobos 17.30.11.26. Osztom. 100/100.

    Válasz
  26. Újdemokrata

    2022-11-26 at 17:47

    Nem tudom, hogy mielőtt Kárpátaljára utazik sikerült e tisztáznia a Zelenszkijjel a magyarok státuszát?

    2021-es hír az indexen:

    “Az ukrán elnök azt szeretné, hogy a magyarok ukránok legyenek”

    Most holnap mit szándékozik mondani a magyaroknak?

    Hogy legyenek ukránok és ne vegyék fel a magyar útlevelet ahogy Zelenszkij kéri, vagy azt mondja nekik, hogy támogatja őkat abban, hogy őrizzék meg a magyarságukat, és ne legyenek ukránok?

    Válasz
  27. kisdobos

    2022-11-26 at 17:30

    “Vlagyimir Putyin felelőssége ezért a háborúért kristálytiszta. Mi magyarok a kezdetektől fogva kiálltunk a felesleges vérontás, fájdalom és szenvedés ellen
    – szögezte le Novák Katalin.”

    A köztársasági elnöknő ne felejtse el megköszönni Oroszország elnökének, hogy Magyarországnak, mint egy liberál-globalista Uniós tagországnak és mint Nato zsoldossereg egyik tagjának, még hajlandó értékesíteni földgázt, kőolajat, és urán fűtőelemeket.

    Azt se felejtse el a köztársasági elnöknő, hogy a kijevi katonai juntát, amelyik 8 éven át büntetlenül gyilkolta a Donyeck medence lakosságát, ugyanaz a szervezet segítette a hatalomba, mint amelyik hazánk tavaszi országgyűlési választásába avatkozott bele.

    A Donyeck medencében változatlanul rossz az időjárás. Tornádók pusztítanak azon a tájékon. Nem egészséges önkényuralmi rendszerek tetoválásaival borított testtel a globál-nácik szekerét tolni arrafelé.

    Válasz
  28. heman

    2022-11-26 at 17:26

    Az elnök asszony- többek között-megkérdezte zlenszkytől, hogy miért ragaszkodnak a nyeltörvényükhöz amivel a magyar kisebbséget is naponta vegzálják az ukránok már évek óta? Stb.stb. Ez lenne a legnagyobb gondjuk a háború viharában?

    Válasz
  29. 1 Enaki

    2022-11-26 at 17:17

    Nahàt 17.07.11.26. Ez egy masik szemszög,amiből következtetni lehet a tènyleges làtogatàs cèljàra.Mindazonàltal első meghìvàsra eleget tenni,egy olyan orszàgban,akinek elnöke a magyarokat feszt òcsàrolja. Nem èrtem èn ezt.

    Válasz
  30. Matu

    2022-11-26 at 17:14

    Szép a gesztus, már csak az a kérdés, hogy az a felfújt hólyag zongorista értékeli-e? Az csak azt nézi, kiből mennyit lehet kisajtolni, ha kevésnek találja, ordítva követel.

    Válasz
  31. Nahát

    2022-11-26 at 17:07

    Novák Katalinra hárul a feladat, hogy enyhítse azokat a károkat, melyeket a náci ukrán vezetés okoz a két ország kapcsolatában amiatt, hogy nem vagyunk hajlandók Ukrajna érdekeit Magyarország érdekei elé helyezni. Ennek fényében kell a nyilatkozatait értékelni. Aki Novák Katalinra egy rossz szót is szól, az Gyurcsányék malmára hajtja a vizet.

    Válasz
  32. átlagpolgár

    2022-11-26 at 16:57

    Kár, hogy ilyen közönségesek a hozzászólások.
    Másképp is ki lehet fejteni egy negatív véleményt. Az talán még hatásosabb.

    Válasz
  33. S. embere

    2022-11-26 at 16:52

    Orbán küldte Novákot

    Ezt mindenki tudja.

    Novák Orbán bábja.

    Válasz

Szóljon hozzá!

Kilépés a válaszból

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Forró drót
2022-11-26
PestiSrácok.hu

Kapcsolódó témákkárpátaljai magyarokNovák Katalinorosz-ukrán háborúVezető

Több Forró drót

Drónnal vadászták a szabályszegő autósokat

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Párizs főpolgármestere nem zárná ki az oroszokat az olimpiáról

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Nyomoz a rendőrség az Eötvös József Gimnáziumban kirobbant vesztegetési botrány miatt

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Szijjártó Péter: Magyarország számára hatalmas lehetőséget jelent a Türk Befektetési Alap

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Századvég: erősen megosztja az európai közvéleményt Ukrajna felfegyverzése

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Videón a 175 milliós drogfogás – 50 kilogramm kábítószert foglaltak le egy II. kerületi garázsban

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Nem vehetnek részt nemzetközi versenyeken orosz és fehérorosz sportolók

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Lázár: Sajnálom, hogy a Telex, a minisztériumból ellopott dokumentumokkal, házalóktól szerzi be az információit

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Itt a videó arról a lövöldözésről, ami Azerbajdzsán teheráni nagykövetségénél volt (+18!)

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Bill Gates Ukrajnáról: Korruptak, és néhány gazdag ember vezeti az országot

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

A magyar kormány ténylegesen megvédi a nőket

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Orbán Viktor: nemcsak dollárbaloldal, hanem dollármédia is van (videó!)

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Ma van a holokauszt nemzetközi emléknapja

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

Újabb pert indít az Európai Bizottság Magyarország ellen

PestiSrácok.hu2023-01-27
Több

A szombathelyi közgyűlés nem támogatja akkumulátorgyár esetleges létesítését

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Lezsák Sándor: mintegy 500 pályamunka érkezett a nemzetközi Petőfi Sándor műfordítói pályázatra

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Médiatanács: már a streaming-szolgáltatók által közzétett tartalmakat is korhatár-besorolással kell ellátni

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Csányi Sándor: súlyos következményekkel járhat a Nagy-Magyarország-jelkép használata

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Szijjártó Péter: Magyarország és a magyar nép már nagy árat fizetett az ukrajnai háborúért

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Jair Netanjáhú: a “sorosozás” nem antiszemitizmus

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Orbán Viktor: Azonnali tűzszünet kell

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Magyarország és Románia együtt lép fel a jogfosztó ukrán kisebbségvédelmi törvény ellen

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Döntő többséggel választotta meg rektorjelöltnek a Semmelweis Szenátusa dr. Merkely Bélát

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Meghaladta a kétmilliárd forintot az Avatar: A víz útja című film magyarországi jegybevétele

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Te az igazságot vagy az önigazolást keresed? – Ávi Csaba és Lukács Adorján a Polbeatben

Varga Ádám2023-01-26
Több

Újabb szankciókkal sújtotta az USA a Wagner orosz fegyveres csoportot

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Az MLSZ egykori elnökségi tagja szerint csak a válogatottnak árt, ha a drukkerek Nagy-Magyarországot ábrázoló molinókkal szurkolnak

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Katonai tiszteletadással búcsúztatták a hősi halott Baumann Péter főhadnagyot (Galéria + Videó)

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Rétvári Bence: veszélyes a Frontex új vezetőjének nyilatkozata

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Varga Mihály: február 1-től 17,5 százalékra emelkedik a Babakötvény éves kamata

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Késsel lábon szúrta az intézkedő rendőrt egy kamaszfiú egy Fejér vármegyei településen

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Szijjártó Péter New Yorkban: háborús retorika helyett a béketeremtésre kellene fókuszálni

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Megkezdődött a koronavírus-járványban dolgozó egészségügyi dolgozók bérköltség-elszámolása

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Soproni Tamás (egyelőre) nem lép be Ferenc testvér szektájába, de sok boldogságot kíván azoknak, akik igen (Videó)

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Lassan csökkenni kezdenek a belvízfoltok

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Bodó: nem az a baj, hogy kikaptunk, hanem az, ahogyan kikaptunk

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Marad a taxiszolgáltatás szabályozott árazása

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Orosz szenátor: Magyarország számára a polgárok jóléte fontosabb, mint az uniós értékek

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Orbán Viktor: megvédjük a magyarországi településeket

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Kísérteties videó Kijevből: felhőben özönlötték el a varjak a várost (videó)

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Szegedi Fidesz: az önkormányzatnak vissza kell fizetnie a törvénysértő lakásrendelet alapján beszedett díjakat

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Szijjártó Péter: az atomenergia a jövő energiája

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Nemzeti Információs Központ: még be sem jegyezték az Action for Democracyt, máris tolta a pénzt a magyar baloldali kampányba

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Nem hajlandó kérdésekre válaszolni a korrupciós botrányba keveredett igazgató, Moss László

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több

Duplájára emeli a kormány a munkába járás kedvezményes költségtérítését

PestiSrácok.hu2023-01-26
Több
Gördítsen többért
Blogok
.
  • Ps TV

  • Nem volt más lehetőségem, mint hogy jobboldali férfit válasszak – Portrébeszélgetés Dezse-Zelenka Dórával (VIDEÓ!)
    ‎ PS Riport2023-01-27
  • Ez a világ egyik leggyomorforgatóbb története – The Right Brothers
    ‎ The Right Brothers2023-01-26
  • Baranyi Krisztina azt mondta, hogy nincs takargatnivalója, mégis zárt ülést rendelt el és áldozatpózba vágta magát (PS-videó)
    ‎ PS Riport2023-01-26
  • Mint a barmokat, úgy fogdossák össze a férfiakat Kárpátalján – Nézze meg helyszíni videóriportunkat!
    ‎ PS Riport2023-01-23
  • Orosz történész, politológus a PS-nek: “ha ez így megy tovább, se ruszin, se magyar kisebbség nem marad Ukrajnában”
    ‎ PS Riport2022-12-28
  • Forró drót

  • Drónnal vadászták a szabályszegő autósokat
    Forró drót2023-01-27
  • Párizs főpolgármestere nem zárná ki az oroszokat az olimpiáról
    Forró drót2023-01-27
  • Nyomoz a rendőrség az Eötvös József Gimnáziumban kirobbant vesztegetési botrány miatt
    Forró drót2023-01-27
  • Megtalálhatták a Budapest Parkból történő távozása után eltűnt Szűcs Tamás holttestét?
    Forró drót2022-11-02
  • Szijjártó elmagyarázta, hogy akit egyszer átvertek, az többé nem vesz fel hitelt egyszerre
    Forró drót2022-11-07
  • Exkluzív

  • Még mindig elegük van – Tanártüntetés újratöltve, ezúttal a diákok vonultak utcára (PS-galéria!)
    Magyar ugar2023-01-27
  • A kanadai kormány tanácsadót nevezett ki az iszlámellenességgel szembeni küzdelemre
    Világugar2023-01-27
  • Baranyi Krisztina azt mondta, hogy nincs takargatnivalója, mégis zárt ülést rendelt el és áldozatpózba vágta magát (PS-videó)
    ‎ PS Riport2023-01-26
  • Rengeteg, ukránoknak adott fegyver kerülhet a feketepiacra – Kövesse velünk az orosz–ukrán háború legfontosabb eseményeit!
    Világugar2022-10-21
  • A Telex lincshangulatot kelt az ATV körül, amiért meg merészelték hívni Szalai Szilárdot kérdezőnek
    Magyar ugar2022-11-04
  • Vesztegzár

  • “Ha ez így megy tovább, tényleg nem marad magyar Kárpátalján” – Füssy Angéla helyszíni riportja a brutális kényszersorozásokról és elnyomásról
    Exkluzív2023-01-22
  • Mi lesz a középosztállyal? – Őszintén az inflációról
    Vesztegzár2023-01-20
  • A Liu fivérek országváltásának margójára
    Magyar ugar2022-11-10
  • Nem hiszünk a szemünknek – A YouTube valósággal a keblére ölelt bennünket
    Forró drót2022-11-11

(x) PestiSrácok.hu Filmklub

  • A hálózat

  • Borvendég Zsuzsanna sorozata: Nem véletlen a szállóigévé vált mondás, hogy „nekünk kommunistából is a legrosszabb jutott”
    A Hálózat2023-01-22
  • Borvendég Zsuzsanna sorozata: Kommunista antiszemitizmus és emberkereskedelem
    A Hálózat2022-11-12
  • Borvendég Zsuzsanna sorozata: A Novotrade útja a katonai hírszerzéstől a bennfentes kereskedelemig
    A Hálózat2022-10-30
  • Sport

  • Csányi Sándor: súlyos következményekkel járhat a Nagy-Magyarország-jelkép használata
    Forró drót2023-01-26
  • Meghalt Pelé, a brazil futball-legenda
    Forró drót2022-12-29
  • „Úgy születtem én focistának, ahogyan Beethoven muzsikusnak!” – Elhunyt a földkerekség egyetlen háromszoros világbajnok labdarúgója, a Fekete Gyöngyszem
    Exkluzív2022-12-29
  • Blogok

  • Magyarország nem áll háborúban Oroszországgal, a német külügyminiszter meg elmebeteg
    Ki ette meg a misszionáriust?2023-01-25
  • A székely autonómiával, mondjátok, mi lesz?
    Erdélyi levelek2022-10-31
  • Kinek higgyünk?
    Erdélyi levelek2022-11-07
  • ECO

  • Szijjártó Péter: Magyarország számára hatalmas lehetőséget jelent a Türk Befektetési Alap
    Eco2023-01-27
  • Annyira bejön az euró a horvátoknak, hogy a kormány már fenyegeti a cégeket
    Eco2023-01-05
  • Döbbenet Davosban – Szijjártó Péter először vett részt a világgazdasági fórumon, amely rögtön pengeváltással indult
    Eco2023-01-18
PestiSrácok
I M P R E S S Z U M
A PestiSrácok.hu kiadója a PSTV Média Kft.
A lap NMHH nyilvántartásba vételének száma: CE/185-2/2016
A kiadó székhelye: 1145 Budapest, Róna utca 174.
A kiadásért felelős személy neve : Kovács Gergely ügyvezető
A szerkesztésért felelős személy neve : Huth Gergely főszerkesztő
Szenvedi Zoltán lapigazgató

Munkatársaink

Kapcsolat

PestiSrácok.hu

Ahol alacsonyan szállnak a sallerek. És ahol nincs íróasztalfiók. Mert ami odakerülne, az itt megjelenik.

Írásaink a közmegegyezéses hazai sajtóetika és a Médiaalkotmány szellemisége szerint készülnek. Forrásainkat minden körülmények között megóvjuk, szivárogtasson bátran! Szerzőink neve olykor "írói név".

Adatkezelési Tájékoztató

*Kell még valamit mondanom Ildikó? - Az őszödi beszéd utolsó mondata.

Médiaajánlat

A PestiSrácok.hu multiszájton és társoldalain, a 061.hu, AzÖreg.hu, az Aristo blogol, a Ki ette meg a misszionáriust? és az Erdélyi Levelek blogokon exkluzív hirdetési felületeket kínálunk.

Oldalunk ügynökségi értékesítését az Atmedia végzi

Copyright © 2015-2022 PestiSrácok.hu

A szíriai kurdok bejelentették, hogy befejezik az Iszlám Állam elleni katonai műveleteiket
Orbán Viktor: több kihívás éri Európát, de Magyarország nem hagyja magát
pixel