Pesti Srácok

KDNP: államalapításunkra való emlékezés talán a legszakrálisabb nemzeti ünnepünk

KDNP: államalapításunkra való emlékezés talán a legszakrálisabb nemzeti ünnepünk

Az államalapításunkra való emlékezés talán a legszakrálisabb nemzeti ünnepünk, amely mindannyiunk számára erős üzenetet hordoz – írta Simicskó István, a KDNP frakcióvezetője vasárnapi közleményében.

Azt hangsúlyozta: Európa szerves részének lenni, egyszersmind keresztény gyökereinket és identitásunkat ápolva, szabadságunkat, függetlenségünket és szuverén államiságunkat megóvva erős Magyarországot építeni nem más, mint első szent királyunk ezeréves öröksége.

– írta.

PestiSracok facebook image

– áll a közleményben, amelyet a KDNP frakcióvezetője úgy zárt:

Forrás: MTI; Fotó: Hatlaczki Balázs/PestiSrácok.hu

Ajánljuk még

Nagyon súlyos, sötét dolgokról írok - Mező Gábor az első novelláskötetéről, régi és új ügynökökről (PS-videó)

‎Polbeat 2024 szeptember 10.
Nagyon súlyos, sötét történetekről írok. Gondolom nem meglepetés, hogy a XX. század második feléből. Azért dolgozom, hogy valamennyire tanuljunk a múltból, és ne menjünk bele ugyanazokba a csapdákba, amikbe korábban. Erre vonatkozik a cím, hogy Az ördög van odakint. Az ördögöt valahogy kívül kell tartanunk, nem szabad beinvitálni a házunkba. Ugyebár csak akkor tud bejönni, ha meghívjuk - mondta Mező Gábor kutató-író első novelláskötetéről, Huth Gergely kérdéseire.