• Home
  • Forró drót
  • Magyar ugar
  • Világugar
  • Az alvilág titkai
  • Eco
  • A Hálózat örök?
  • Sport
  • Vezércikk
  • Huszonötödik óra
  • Arcok
  • Agrárcsászárok
PestiSrácok
  • Forró drót
    • Conte parlamenti többség nélkül is folytatni akarja a kormányzást
    • Készültségbe helyezték az amerikai rendfenntartó erőket
    • Mindkét bokáját eltörte egy férfi, miközben a rendőrök elől menekült
    • Trump megvonhatja a Huawei beszállítóinak értékesítési licencét
    • Elfogták a villamosmegállóban késelő banda tagjait
  • Magyar ugar
    • Kilencszáz embert oltottak be az Olajág Idősotthonokban (PestiTV-videó!)
    • Háború van! – DK-s propagandakampány indul, hogy a felelőtlen haveri pénzszórást a kormányra kenjék
    • A családpolitika is az életellenes erők kereszttüzében áll, pedig a tét az, hogy lesz-e magyar jövő a Kárpát-medencében
    • Rekordmértékű romlás és kiábrándulás a Pikó-féle Józsefvárosban, szeméthelyzet Budapesten – Pesti Riporter
    • Pusztítás és összetartozás: az Ügy exkluzív riportja a földrengés sújtotta Horvátországból (videó)
  • Világugar
    • Hodorkovszkij vagy Nyemcov sorsa vár a hazatérő „orosz betegre”, Navalnijra?
    • Ukrajna, ahol mindent szabad, főként befogni a szánkat
    • A német CDU továbbra is Merkel markában marad – Orbán Viktor bízik az együttműködésben
    • Nagy Ervin balladája: Soros-könyvből idézett szó szerint, pár perc alatt letiltotta a szöveget a Facebook
    • Hegyi-Karabah – Ismét tárgyalóasztalhoz ültette Putyin Moszkvában az azeri elnököt és az örmény kormányfőt
  • Az alvilág titkai
    • Egy maffiaállam mindennapjai: öngyilkos főrendőr, korrupt bírák és ügyészek, érinthetetlennek hitt oligarchák
    • A rendőrség oszlatta fel M. Richárd szilveszteri drogpartiját
    • Elásott stróman, bérgyilkosok, áruló titkosszolgák – Szavazzanak az év alvilági PS-sztorijára!
    • Volt maffiaellenes főrendőr: a Gyurcsány-korszakot átszőtte a szervezett alvilág, egy miniszterre rá is kellett volna rúgni az ajtót (PS-interjú!)
    • Hét évet kapott jogerősen a rendőrség csúcsvezetőit lefizető diszkócsászár, Vizoviczki László (Frissítve!)
  • Eco
    • Izer Norbert: Célszerű mielőbb nyilatkozni az adókedvezményekről
    • Pénzügyminisztérium: az elektronikus fizetés a vállalkozások versenyképességét növeli
    • Folytatódhatnak az Északi Áramlat–2 csőfektetési munkálatai Németország felségvizein
    • Kiderült, hogy kik állnak a Marketing Diamond Díj mögött
    • Tizenötmilliárd forintra nőtt a divat- és designipari pályázat keretösszege
  • Vezércikk
    • Jourova és bűntársai leköpték külhoni magyar testvéreinket
    • Csoda történt! Szétfeszíti a szeretet és a magyarságtudat Gyurcsányt…
    • Boszorkányok márpedig léteznek!
    • Jeszenszky Zsolt: Tüntetések, halottak
    • Hullaházy Ákos kilovagolt a halottasházból
  • Sport
    • Uruguay fölényes legyőzésével csapatunk máris középdöntős a kézilabda-világbajnokságon
    • Magyarország győzelemmel mutatkozott be a férfi kézilabda-világbajnokságon
    • A magyar válogatott Szalai Attila a török Fenerbahce játékosa lesz
    • Három jelöltre lehet szavazni a Barcelona elnökválasztásán
    • Csodát várnak a horvátoktól Diósgyőrben!
  • A Hálózat
    • „Újságíróként” dolgozó állambiztonsági tisztek, valamint a fiatal Meruk József – A titokzatos Hungexpo története
    • „Az a benyomásom, hogy a nyolcvanas-kilencvenes évek médiasztárjai egytől-egyig küldött emberek voltak” – Tabudöntögető beszélgetés Schiffer Andrással a PestiTV-n
    • Kubai napfény és az egykori Andrássy-villa kényelme: BM-es feleség, ÁVH-s exférj – Az örökké sikeres „Meruk-klán” nyomában
    • Schiffer András Vásárhelyi Miklósékról: „Arra az aljas, gyilkos uszításra, amit a Szabad Nép művelt, nincs bocsánat.” (PestiTV)
    • Ügynök volt, meg nem is: Schiffer Ferencet beszervezték, de nem volt hajlandó jelenteni – Az aktanyilvánosságért harcoló Schiffer András néhai nagybátyjának története
  • Arcok
    • Megjárta a poklot, hogy találkozzon Istennel – Csókay Andrással készített portréinterjút Bohár Dániel a Mi vagyunk a magyarokban (videó)
    • Észre tudjuk venni a sötétségben kínálkozó fényt? – Karácsonyi beszélgetés Gellért atyával (PestiTV-videó)
    • Brüsszelben a szabad Európa győzött a birodalomépítőkkel szemben – Kósa Lajos a Plebejus Polbeatben (PestiTV-videó)
    • Kásler Miklós a PestiTV-nek: „ismernek, hajlamos vagyok mindig a tényeket ismertetni és sosem beszélek bizonytalan dolgokról”
    • Káosz van, de nekik és a haveroknak megéri – interjú Molnár Lászlóval, Újbuda volt alpolgármesterével
  • még több…
    • Arcok
    • Koronavírus
    • Huszonötödik óra
    • Stream-TV
    • Tutiblog
    • Az öreg
    • Modellváltás
    • NullaHatEgy
    • Aristo blogol
    • Erdélyi levelek
    • Ki ette meg?
    • Bezzegnemzetek
    • Vesztegzár
    • Latte
  • Facebook

  • YouTube

  • RSS

Forró drót

Krokodilt és kígyót is találtak a rendőrök egy dunaharaszti házban

Krokodilt és kígyót is találtak a rendőrök egy dunaharaszti házban
PestiSrácok.hu
2020-11-28
Aligátorteknőst, krokodilt, kígyót és kábítószergyanús növényi palántákat is találtak a rendőrök egy dunaharaszti házban – közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szombaton, a police.hu honlapon.

Azt írták, hogy egy bejelentés miatt vonultak ki a házhoz, és eredetileg drogot kerestek, de még a rendőrök is meglepődtek, amikor a veszélyes állatokat megtalálták. A nyomozók a házkutatás során a négy kábítószergyanús növényi palántán és egy mérlegen túl ketrecekben tartott kisállatokat, kígyót, aligátorteknőst, és az elsődleges szakértői vélemény alapján egy kistestű krokodilt is találtak. A helyszíni információk szerint a férfi nem értett megfelelően az állatok tartásával kapcsolatos szabályokhoz, ugyanis a kígyót egy fény és levegő nélküli hungarocell dobozban találták meg; valószínűleg már nem élt volna sokáig. A gyanúsított ráadásul nem egyedül élt: párjával és két gyermekével laktak az ingatlanban – tették hozzá.

A rendőrök azonnal felvették a kapcsolatot egy szakemberrel, aki elmondta, hogy a megtalált élőlények veszélyes állatoknak minősülnek, tartásuk engedélyköteles, sőt, valószínűleg a kígyót lakásban tartani még engedéllyel sem lehetett volna. A rendőrök haladéktalanul intézkedtek az állatok elszállításáról Fővárosi Állat- és Növénykertbe. Az ügyben gyanúsítottként hallgatták ki a ház 41 éves lakóját, aki az állatok eredetét hitelt érdemlően igazolni nem tudta; vallomásában elmondta, hogy tisztában volt azok veszélyes mivoltával és azzal, hogy tartásuk engedélyköteles, de ezzel nem foglalkozott.

A kábítószergyanús zöld növényi származékokról úgy vallott, hogy ezeket saját célra tartja, magról nevelgeti őket. A Szigetszentmiklósi Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya a dunaharaszti férfi ellen kábítószer birtoklása és veszélyes állat tartásával kapcsolatos kötelezettség megszegés vétségének gyanúja miatt folytatja a büntetőeljárást, továbbá vizsgálják, hogy az ügyben felmerül-e más bűncselekmény – áll a közleményben.

Forrás: MTI; Fotó: MTI/EPA/Christian Thompson (illusztráció)

Facebook hozzászólások
Kapcsolódó témákDunaharasztiegzotikus állatokkábítószer birtoklásakígyókígyók kígyóznakkrokodilPest Megyei Rendőr-főkapitányságSzigetszentmiklósi Rendőrkapitányságteknősveszélyes állatok
4 hozzászólás

4 Comments

  1. TS

    2020-11-28 at 11:21

    Azért nem akkora krokodilt találtak, mint amilyen a képen van. (Remélem).

    Válasz
  2. Namond

    2020-11-28 at 11:59

    Ki ez a hülye?

    Válasz
  3. khm

    2020-11-28 at 12:25

    Az aligátorteknős is elég veszélyes,a kígyóról nem tudjuk mérges,vagy “csak” egy ártatlan piton.
    Azért a krokodil,az nem az a háziállatka,amit babusgatni lehet. (Ámbár a farokhús ehető.)
    “tisztában volt azok veszélyes mivoltával és azzal, hogy tartásuk engedélyköteles, de ezzel nem foglalkozott.”
    Jól pofán rúgnám ezért a mondatáért,bár tudom hogy nem engedélyezett,de ezzel nem foglalkoznék.

    Válasz
  4. benzoli

    2020-11-28 at 16:23

    Hany ilyen van meg szabadlabon a Paradicsomban ?

    Válasz

Szóljon hozzá!

Kilépés a válaszból

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Forró drót
2020-11-28
PestiSrácok.hu

Kapcsolódó témákDunaharasztiegzotikus állatokkábítószer birtoklásakígyókígyók kígyóznakkrokodilPest Megyei Rendőr-főkapitányságSzigetszentmiklósi Rendőrkapitányságteknősveszélyes állatok

Több Forró drót

Conte parlamenti többség nélkül is folytatni akarja a kormányzást

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

Készültségbe helyezték az amerikai rendfenntartó erőket

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

Mindkét bokáját eltörte egy férfi, miközben a rendőrök elől menekült

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

Trump megvonhatja a Huawei beszállítóinak értékesítési licencét

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

Elfogták a villamosmegállóban késelő banda tagjait

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

Szocialista tempó – Bónuszt kap a korrupciós ügyekbe keveredett Kránitz Krisztián

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

A zöld mikropártos Kanász-Nagy Máté szerint Orbán “nyomást” gyakorol a gyógyszerészeti hatóságokra

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

Visszatért Moszkvába a Navalnijt szállító repülőgép

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

Visszavonatnák Trump támogatóinak diplomáit a Harvardon

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

Közel nyolcszáz telepeslakás épülhet Ciszjordániában

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

Az Egyesült Királyságban a nyolcvan éven felüliek fele már megkapta az oltást

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

Menczer: Európa Kínában áll sorban a vakcináért

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

A német külügyminiszter kivonná a korlátozások alól azokat, akiket már beoltottak

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

Koronavírus – Szlovénia enyhíthet, Horvátország várhatóan február közepéig meghosszabbítja a korlátozásokat

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

Brüsszel nem szállít elég gyorsan vakcinát

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

Teljes kapacitással működnek a hazai sípályák

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

Kisiklott egy vonat Murakeresztúron

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

Több, mint százan kapták el a koronavírus új mutációját egy belga idősotthonban

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

Szénmonoxid-mérgezés gyanúja miatt több ember kórházba került Budapesten

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

Egymásnak esett az LMP és a Momentum

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

Kásler Miklós: a vakcina nem pártpolitikai kérdés

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

Koronavírus – Késik az orosz vakcina brazíliai engedélyezése

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

Parkoló sofőr gázolt halálra egy férfit Mosonmagyaróváron

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

Koronavírus – Folytatódik az oltás az idősotthonokban

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

Deutsch Tamás keményen rávilágított a DK-s képmutatásra vakcinaügyben

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

Meghalt Benjamin de Rothschild báró, a bankbirodalom örököse

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

Müller Cecília: nem változik az oltási terv Magyarországon

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

Elhunyt Sas József

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

Koronavírus – Ismét csökkent a fertőzöttek száma Magyaroroszágon

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

Koronavírus – Meghaladta a kétmilliót a halálos áldozatok száma világszerte

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

Két bírónőt gyilkoltak meg Afganisztánban

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

Több száz hondurasi migráns támadta meg a guatemalai rendőröket

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

Még az európai baloldal is elismerően beszél a magyar járványügyi védekezésről

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

Koronavírus – Több, mint négymillió embert oltottak be az Egyesült Királyságban

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

A francia külügyminiszter cselekvést sürget az iráni atomprogram kapcsán

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

A budapesti gettó felszabadítására emlékeznek a magyarországi izraelita szervezetek

PestiSrácok.hu2021-01-17
Több

Újabb tömeges tesztelésre készül Szlovákia

PestiSrácok.hu2021-01-16
Több

Pozitív lett a portugál pénzügyminiszter tesztje

PestiSrácok.hu2021-01-16
Több

Donáth Anna, Jourová momentumos társalkodónője szerint Orbán tehet arról, hogy a Minority SafePack-et félresöpörték

PestiSrácok.hu2021-01-16
Több

Fényes nappal, egy villamosmegállóban szúrtak meg egy férfit Budapesten

PestiSrácok.hu2021-01-16
Több

Menczer: az oltási kedvet Brüsszel befolyásolja negatívan, mert nem kötött le időben elég vakcinát

PestiSrácok.hu2021-01-16
Több

Dopeman elárulta, “mennyit fizet neki a Fidesz”

PestiSrácok.hu2021-01-16
Több

Fake Nyuszet – Gyurcsány nyugdíjasklubja lázad az oltás ellen

PestiSrácok.hu2021-01-16
Több

Extrém hideg – Megdőlt a téli szezonrekord

PestiSrácok.hu2021-01-16
Több

Rossz hír a munkanélküliséggel kampányoló ellenzéknek – 2020 utolsó hónapjában négyezerrel dolgoztak többen, mint 2019 azonos időszakában

PestiSrácok.hu2021-01-16
Több
Gördítsen többért
Blogok
  • 061

  • “Ez nem a sztárok háza lesz” – Batta Andrással beszélgettünk a Magyar Zene Házáról
    0612021-01-13
  • A gyásztól a feloldozásig – Megrendítő és felkavaró Mundruczó Kornél Oscar-esélyes filmje
    0612021-01-11
  • Irtassanak ki a magyarok! – Így hangzott a IV. (Gyermek) Lajos hadiparancsa a pozsonyi csata előtt! (Frissítve! A film megnézhető!)
    Exkluzív2020-12-22
  • Tutiblog

  • Galla Miklós megőrült?
    Magyarisztáni rögvalóság2020-12-10
  • Belehaltak a járványba? Hát a DK-nak az jó!
    Tutiblog2020-12-09
  • Az Öreg

  • „Ki egyszer rúgott magyarba, szinte kedvet kap a rúgáshoz” – A Médiaháború végjátéka és az új remény
    Az Öreg2021-01-10
  • Kivéreztették az Új Magyarországot – Amikor Horn bizalmasa, az olajügyes Kelemen irányította az egyetlen jobboldali napilapot
    Az Öreg2020-12-15
  • „Ki egyszer rúgott magyarba, szinte kedvet kap a rúgáshoz” – A Médiaháború végjátéka és az új remény
    Az Öreg2021-01-10

(x) PestiSrácok.hu Filmklub

  • Aristo

  • A bosszú
    Aristo2021-01-16
  • A lovakról
    Aristo2021-01-11
  • Ki ette meg a misszionáriust?

  • Az ellenzék progresszív jövedelemadó-terve a magyar középosztály gyilkosa
    Ki ette meg a misszionáriust?2021-01-17
  • Egy karácsony majdnem szaloncukor nélkül
    Ki ette meg a misszionáriust?2020-12-25
  • Erdélyi levelek

  • Ébresztő!
    Erdélyi levelek2021-01-16
  • Káderpolitika
    Erdélyi levelek2021-01-12
  • VBT blog

  • Most akkor mi a szitu, Pfizer csávók?
    Blog2021-01-16
  • Vírus miatt igazolatlan
    Blog2021-01-06
  • Igényes honlap, igényes egyetem /forrás: 444.hu
    Földosztás és szabadegyetem, avagy két libbant program holnapra
    Blog2020-08-12
  • Antirasszista zenevonat
    Blog2020-08-03
  • Bezzegnemzetek

  • Nem adhatok mást, csak mi lényegem – Így kezeli Európa a járványt
    Bezzegnemzetek2020-03-30
  • A magyar sporttörténelem kisantant dézsmálói – II.
    Bezzegnemzetek2019-09-30
  • Máté T. - kávé mellé

  • Egy év múltán…
    Máté T. - kávé mellé2019-09-16
  • Máté T. Gyula feleségének üzenete
    Máté T. - kávé mellé2018-09-24
PestiSrácok

I M P R E S S Z U M

A PestiSrácok.hu kiadója az Insider Media Lapkiadó Kft.
A lap NMHH nyilvántartásba vételének száma: CE/185-2/2016
A szerkesztőség és a kiadó postacíme: 1536 Budapest, Pf. 246.
A kiadásért felel: Szenvedi Zoltán Ügyvezető
Főszerkesztő: Huth Gergely
Lapigazgató: Stefka István
Hírigazgató: Szarvas Szilveszter
Főszerkesztő-helyettes: Bálint Botond
Lapszerkesztők: Jurak Kata, Pámer Dávid, Szentkirályi András 
Főmunkatársak: Ferkó Dániel , Füssy Angéla, Mező Gábor,Pilhál Tamás, Lakatos-Szabó Fruzsina
Újságírók: Ambrózy Áron, Bokor Gábor,Csibra Tibor, Dezse Balázs, Juhári Andrea , Susánszky Mátyás, Szabó Gergő, Szalai Szilárd, Vésey Kovács László, Vincze Emília
Fotóriporter: Horváth Péter Gyula
PS Mozi: László Petra, Ragács András, Tihanyi Rita
Szerkesztőségvezető Mézes Gabriella
Szerkesztőségi titkár: Venczel Eszter
Informatikai vezető: Bori Zsuzsanna
és sokan mások...
Kontakt: [email protected]

PestiSrácok.hu

Ahol alacsonyan szállnak a sallerek. És ahol nincs íróasztalfiók. Mert ami odakerülne, az itt megjelenik.

Írásaink a közmegegyezéses hazai sajtóetika és a Médiaalkotmány szellemisége szerint készülnek. Forrásainkat minden körülmények között megóvjuk, szivárogtasson bátran! Szerzőink neve olykor "írói név".

Adatkezelési Tájékoztató

*Kell még valamit mondanom Ildikó? - Az őszödi beszéd utolsó mondata.

Médiaajánlat


A PestiSrácok.hu multiszájton és társoldalain, a 061.hu, a Tutiblog.com, AzÖreg.hu, az Aristo blogol, a Ki ette meg a misszionáriust? és az Erdélyi Levelek blogokon exkluzív hirdetési felületeket kínálunk.

Ajánlja termékeit, szolgáltatásait a Gemius Hungary Kft. által hitelesített több-százezres olvasóközönségünknek!

Kontakt: hirdetes@pestisracok.hu

Puskás Bence

Sánta Annamária

PestiSrácok.hu ÁSZF

Copyright © 2015 PestiSrácok.hu

Jogellenes, hogy több üzletbe csak korlátozottan engedik be az időseket
Varga Judit: 2030-ig évente egymillió fát ültetünk az országban