Pesti Srácok

Megszólaltak a tiszás jelölt-jelöltek, mi pedig nagyon sok mindent leszűrtünk a propaganda riportokból - Libz of TikTok

Előmerészkedtek Péter pincéjéből azok a bizonyos jelölt-jelöltek, miután kénytelenek voltak megszólalni a Tiszás propagandalapoknak. Azonban szerintünk ez mégsem volt annyira jó ötlet. A Libz of TikTok közel 40 percében ki is fejtjük, hogy miért.

Sokan kértük, ezért Péter engedélyt adott a neki kedveskedni igyekvő balos lapoknak, hogy néhány jelölt-jelöltjéről forgassanak egy imázsfilmet. A Libz of TikTok adásában ezeket vettük górcső alá, ugyanis sok minden kiderül a politikusnak készülő tiszásokból, akiknek lehet, hogy jobban állt, ha a közösségi média virtualiátásban maradnak.

Megszólaltak a tiszás jelöltek, de kár volt... - Libz of TikTok
Megszólaltak a tiszás jelöltek, de kár volt... - Libz of TikTok

Libz: a virtuális világ jobban áll a tiszásoknak

Az imázsfilmekből leszűrtük, hogy a közösségi média beállított fényképei sokkal jobban állnak a tiszásoknak, mint az, ha a valóságban találkoznunk kell velük. A gondolatok, érvek és önálló vélemények ugyanis messzire elkerülik őket.

 

Ajánljuk még

Ilaria Salis razziának hazudta a törvényes ellenőrzést - Terrorista kapcsolatok miatt került listára

Világugar március 30.
A budapesti embervadászat vád szerinti résztvevője ismét méretes hazugságba keveredett. Ilaria Salis római szállodai szobájában szombaton rendőrök jelentek meg, hogy igazoltassák, miután Salis német hatósági intézkedésként rajta van az EU-ra veszélyes elemek SIS-listáján. Igen, a budapesti embervadászatot rendező Hammerbande kapcsolatai miatt.