Gyurcsány ajánlatot tett

.

A roppantul nagy néppárt keresett egy teret, ahol lehet kevesen lenni március 15-én. Ezt a Batthyány-örökmécsesnél találták meg. A tér kedves, én kimondottan szeretek arra járni, ha arra megy még három ember, tömegtüntetésnek tűnik.
Vona Gábor itt, a „nép” előtt jelezte, hogy bárkivel hajlandó megállapodni. Aztán mondta azt is… Ez az a pont, amikor a Kedves Olvasó vegyen egy mély lélegzetet. Nézzen erre-arra körbe, igyon egy kefirt vagy pálinkát.
Tehát idézek. Vona Gábor: „Én, .... a Szent Koronára esküszöm, hogy a Jobbik Magyarországért Mozgalom képviselőjeként csak és kizárólag nemzetemet és magyar hazámat fogom szolgálni. Ellenállok minden anyagi és hatalmi csábításnak. Nem engedek semmilyen külső nyomásnak és fenyegetésnek, óvom és védem nemzetemet a hazugságtól, nélkülözéstől és szolgaságtól.”
Hát nem volt tető, ami szakadni tudott volna… Minden tiszteletem mellett azt Simicska Lajos sem tudta volna megtartani.Azt hiszik, ezzel vége? Reméltem, de csacska gondolat.
Jött Gyurcsány.Ő őszinte politikai örömlány. Sikerült azt kimondania a Vona Gáborral való alkudozásról, hogy „A hazám megér egy tárgyalást”. Én erre most nem reagálok, korábban megtettem már többször. Indulatszavakat sem szeretek használni.
Gyurcsánynak persze már most megvan az MSZP. Kunhalmiék eddig kokettáltak a baloldalisággal, most ők is láthatóan belemennek a Jobbik-frigybe.Írjam tovább?
Tényleg, minek? Ők tudják, mi sejtettük - mára egyértelmű.
Ezekkel sehol, semmiképpen, semmilyen módon!Ahogy Orbán mondta: tényleg ellenzéket kell váltani…fotó: facebook.hu