
Szlovákiában nemrég egy jogszabály-változtatással lehetővé vált olyan jelzőtáblák kihelyezése, amelyeken a települések nevei már magyarul is szerepelhetnek, ám ez nem kötelező. Nagyszombat megyében viszont, ahol erős a magyar érdekképviselet, már magyar táblákkal is találkozhatunk – hívta fel a figyelmet a külgazdasági és külügyminiszter.
Szijjártó Péter azt írta:
Újabb bizonyíték arra, hogy ahol erős a magyar érdekképviselet, ott lehet a legtöbb eredményt elérni. Jó lenne elérni, hogy mindez a következő ciklusban a szlovák parlamentben is biztosított legyen!
Holnap parlamenti választás lesz Szlovákiában. Hajrá, Szövetség!!
Forrás/Fotó: Facebook
Facebook hozzászólás
angelblind652
2023-09-30 at 08:19
Hajrá Szövetség! Hozz fényt és értelmet az elfajzott kisukránok=szlovákok agyába….
Orientál
2023-09-29 at 12:44
Sajnos a balliberális zöld ottani kormány a teljes ottani emberek ellen politizál amit az is mutat hogy az ismeretlen lusta és szélsőséges migránsokat is be akarja Felvidékre telepíteni.