Pesti Srácok

Úgy tűnik, hogy az ukrán first lady feldühítette a briteket

Úgy tűnik, hogy az ukrán first lady feldühítette a briteket

A brit lap olvasóiban felháborodást váltott ki Olena Zelenszkij, Volodomir Zelenszkij, ukrán elnök feleségének interjúja, amelyet a The Daily Telegraphnak adott, és amelyben nehéz érzelmi állapotára panaszkodott – írja a ria.ru.

A beszélgetés alkalmával Zelenszkij felesége arról panaszkodott, hogy közel áll az érzelmi kiégéshez, és bevallotta, hogy néha felriad éjszaka, mert aggódik az ország helyzete miatt. Elmondása szerint úgy igyekszik leküzdeni ezeket a gondolatokat, hogy nem olvassa a híreket, hanem takarít. A first lady egyúttal reményét fejezte ki, hogy az Oroszország és Ukrajna közötti konfliktus lezárulta után képes lesz „megőrizni józan eszét”.

A ria.ru olyan kommenteket válogatott össze a cikkében, amelyben arról írnak a brit olvasók, hogy mennyivel jobb sorsa van Zelenszkij feleségének, mint egy fronton harcoló katonának.

PestiSracok facebook image

– idézi a lap az egyik kommentelőt.

– írta egy másik kommentelő.

Az orosz állami hírügynökség a fentieken kívül több gúnyolódó kommentet is összegyűjtött, amelyek lényege röviden úgy foglalható össze, hogy a jómódban élő first lady ne panaszkodjon.

(Index / Kiemelt kép: MTI/EPA pool/Filip Singer)

Ajánljuk még

Gyermekeket is érintő szexrabszolga-hálózatot üzemeltet egy magyar férfi Floridából

Exkluzív 2023 augusztus 8.
Ha azt hallanák, hogy egy Amerikában élő (leginkább bujkáló) magyar férfi kiszolgáltatott, nehéz élethelyzetben lévő nők bizalmába férkőzve végeztet erotikus munkát úgy, hogy gyakran az áldozatok kiskorú gyermekei, rokonai és munkatársai is belekeverednek a részben pedofília-gyanús rémálomba, akkor biztosan azt gondolnák, hogy egy filmről van szó. De erről szó sincs, Amiről most beszámolunk az a rideg valóság. Történetünkben magyar nőkről lesz szó, akik teljesen publikus “társkereső oldalakon” szexrabszolgaként tengetik a mindennapjaikat, ebből pedig kiutat csakis a nyilvánosság, az őket elnyomó és kihasználó férfi valós személyének a leleplezése jelenthet. A PestiSrácok.hu informátora részletesen beszámolt portálunknak erről a rémisztő, és egyben bicskanyitogató eseménysorról, amiben az a legrosszabb, hogy a nők kizsákmányolása elleni sok évtizedes fellépés dacára a szemünk előtt zajlik, van rá “kereslet” és ez a bizonyos férfi ebből kiválóan él, köszöni szépen, jól van, és esze ágába sincs abbahagyni, amit csinál. Ha hagyjuk…

Az Állami-lakótelepről indulva lett a világ legdrágább játékosa és az utolsó magyar vb-gól szerzője – Détári Lajos hatvanéves!

Exkluzív 2023 április 24.
Alapembere volt az 1980-as évek világverő magyar válogatottjának, ő magyar foci eddigi utolsó világklasszisa, egyben ő szerezte a magyar labdarúgás utolsó világbajnoki gólját is. Középpályás létére rendkívül gólerős volt, ugyanakkor irányítani is zseniálisan tudott, labdáinak, utolsó passzainak pedig mindig szeme volt. A Németországban, Görögországban és Olaszországban is sztárrá váló egykori csodálatos játékos, Détári Lajos ma ünnepli hatvanadik születésnapját, írásunkkal előtte tisztelgünk.

Mégsem Magyarországon ér véget a móri mészárlás nyomravezetői díjának ügye

Exkluzív 2020 október 22.
Elutasította az Alkotmánybíróság Szebenyi István indítványát, így a férfi még mindig nem részesült abból a nyomravezetői díjból, amelyet a nyolc halálos áldozatot követelő móri bankrablás ügyében írt ki a rendőrség. A jelentős összeget egyébként már kifizették a hatóságok egy olyan hamis tanúnak, aki vakvágányra vitte a hazai kriminalisztika történetében egyedülálló bűncselekmény vizsgálatát. Az amatőr hadtörténész lehetősége a magyarországi jogorvoslatra ezzel véget ért, de nem adja fel, ügyével az Emberi Jogok Európai Bíróságához fordul kérelmével. Azt reméli, hogy a testület közbenjárásával őt is megilleti majd a tisztességes eljáráshoz való jog.