Pesti Srácok

Nemcsak a gyerekekre, de a testi épségre is veszélyes a Pride-on tomboló őrület - Máthé Zsuzsa és Varga Gergő a Polbeatben

A hazánkat megtérítendő gyarmatként kezelő LMBTQ-ideológiának már megalakulásakor hadat üzenő Szent István Intézet alapító-elnöke, Máthé Zsuzsa és az intézet munkatársa, Varga Gergő Zoltán keresztény újságíró és zongoraművész volt Huth Gergely és Stefka István beszélgetőpartnere a Polbeatben. Szóba került, hogy jelent-e veszélyt a Pride a gyerekekre, s kiderült: nemcsak a pedagógusok megtérítésére szolgáló propagandasátrak, a gyerekeket ijesztgető, csaknem ruha nélküli transzvesztiták, vagy a kutyajelmezben fajtalankodást imitáló férfiak jelentenek veszélyt, hiszen Máthé Zsuzsa testi épsége is veszélyben volt, amikor részt vett Bécsben egy Pride-ellenes békés demonstráción és megtámadták őket a felvonulók, összezúzták a keresztény jelképeket és egy apácát is bántalmaztak.

"A nagyhatalmi nyomás enyhült, mégsem menetel immár a Pride élén az amerikai nagykövet, de a genderideológia továbbra is fenyegetést jelent a társadalomra, hiszen nyomulnak az online világban, a tudatiparban, a kulturális életben - mondta a Polbeatben Máthé Zsuzsa. Varga Gergő Zoltán azt tette hozzá, hogy egy keresztény értékrendű kormányzás és a keresztény társadalom számára a Biblia üzenete a Teremtés könyve óta világos, s a kereszténységgel az, amit a Pride-on látunk összeegyeztethetetlen.

mondta Varga Gergő Zoltán. Máthé Zsuzsa hozzátette, hogy a bibliai igazsághoz képest most igencsak kilengett a inga.

PestiSracok facebook image

tette hozzá a Szent István Intézet alapítója, hosszan sorolva, hogy hogyan akarják már az ENSZ és a WHO pecsétjével úgymond tudományos alapon megrontani, félrenevelni a gyerekeket.

A műsorban megbeszéltük azt is, hogy miért vallják egyesek hisztérikusan, hogy egy egész társadalmi csoportot sértett meg Orbán Viktor a nyilvánvalóan és kizárólag Magyar Péter gúnynevére utaló poloskázással, ezek után és a Momentum a Pride-melletti tombolását látva milyen lesz a választási kampány hangulata, de szóba kerül majd a Szent István Intézet különleges kezdeményezése, miszerint a keresztény identitású kamaszok a mobiltelefonok lerakásával tartsák meg a böjtöt.

Kérjük iratkozzon fel Spotify-csatornánkra ITT, vagy Apple-telefont használók az iTunes-csatornánkra IDE KATTINTVA, hogy bárhol könnyedén megtalálja és meghallgathassa műsorainkat!

A Polbeat felvételét minden páros hét csütörtökén este tartjuk a Revolutio’56 Gasztrosörözőben, a budai Bem rakpart 53. alatt. Jöjjön el, kérdezzen Ön is! Jövő heti vendégünk a Széchenyi-díjjal kitüntetett TAKARÓ MIHÁLY író, irodalomtörténész lesz.

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!