Pesti Srácok

Brockhauser Edit: Az igazi Sargentini-jelentés

Brockhauser Edit: Az igazi Sargentini-jelentés
Judith Sargentini. Fotó: media.tpo.nl

Orbán Viktor szerint a LIBE-bizottság bölcsőjében született jelentés nem más, mint egy politikai nyomásgyakorlás, melynek célja az, hogy Magyarország változtassa meg az álláspontját a bevándorlás kérdésében. Nos, nézzük meg, miként is szólna a jelentés, ha az egyes állításokat az unióra vetítenénk vissza, kvázi mi fogalmaznánk meg egy „vádiratot” az unió elárulói ellen. Hamar kiderül, hogy a Sargentini-jelentéssel szemben itt valós bűnökről és bűnösökről van szó, akiktől tényleg meg kell védeni Európa népeit.

PolgárPortál publicisztika

Íme az igazi Sargentini-jelentés:

„A jelentés a demokráciát védi és teljes mértékben a tényeken alapul.”

PestiSracok facebook image

„Veszélyben van a jogállamiság és a demokrácia, ezért az európai politikai elitet (eredetiben Magyarországot) meg kell büntetni”.

„Egyértelműen fennáll a veszélye annak, hogy az unió döntéshozói (eredetiben: Magyarországon) súlyosan megsértik az európai értékeket.” Nem védelmezik az unió közösségét, kultúráját, hagyományait. Migránsok milliói igazolványok és identitás nélkül mennek át a határokon, ott ahol negyven éve még lelőtték az európai embereket.

„Meg kell védeni az európai embereket (eredetiben a magyar embereket) az Európa Tanács (eredetiben a magyar kormány) lépéseitől”.

„Sérül az alapjogok érvényesülése.” Alapjogként a saját kultúránkban a saját életformánkat szeretnénk élni úgy, hogy ne nekünk kelljen alkalmazkodni a migránsok tömegei által behozott társadalmi szokásokhoz, kultúrához és valláshoz.

„Korlátozzák a nemzeti önrendelkezés (eredetiben az Alkotmánybíróság) hatáskörét."

„Csorbították a bírói függetlenséget, a bíróságok a hatalom befolyása alá kerültek.” A bíróságok politikai nyomásra felmentik a bevándorló hátterű bűnözőket és terroristákat védenek.

„Romlott a sajtó- és a szólásszabadság helyzete, korlátozott a média-hozzáférés”. A sajtóban nem számolnak be a migránsok által elkövetett bűncselekmények nagy részéről, az erőszakokról, letiltják a közösségi oldalak ilyen jellegű beszámolóit, pénzzel elhallgattatják a családtagokat.

„Támadást indítottak a többségi (eredetiben civil) társadalom ellen.” Pénzzel és befolyással kívülről beleavatkoznak az országok belügyeibe és befolyásolják a szabad választások által kormányra került politika működését, szembe menve a választók tömegeinek akaratával.

„A felsőoktatási törvény veszélyezteti a kutatók szabadságát”. A liberális kutatók nem valós társadalmi és tudományos témákkal foglalkoznak, hanem teljesen érdektelen és szükségtelen ügyekkel pl. genderelmélet.

„ Sérülnek a kisebbségi jogok.” Az anyaországon kívül élő magyar kisebbségek sokszor nem kapják meg ugyanazokat a jogokat, amelyeket az unió a bevándorlóknak biztosít.

Javaslom a hetes cikkely szerinti eljárás elindítását az unió vezető tisztségviselői ellen, követelve a szavazati joguk megvonását és az uniós forrásaik csökkentését, mert bűnrészesek Európa elpusztításában! A pénzemberek markában vergődő nihilista vezetés elárulja az európai értékeket. Önfeladásra és az élőhelyük átadására kötelezi az őslakosokat. A keresztény vallás és kultúra helyett az iszlamizációt támogatja. A klasszikus családok és a gyermekek jogait semmibe veszi. Az emberi jogokra hivatkozva minden aberrációt előtérbe helyez, legalizálja a pedofíliát és a gyermekházasságot, kiszolgáltatott kisgyermekeket meleg párok játékszerévé tesz, genderelméletet oktat az óvodában, a terrorizmust és az erőszakot a városi élet velejárójának mondja, a normális társadalom felpuhításán és az eredendő emberi alapértékek lerombolásán munkálkodik.

„Teljesen nevetséges lenne, ha nem szavaznánk meg a jelentést és nem próbálnánk végigvinni a hetes cikkely szerinti eljárást!”

(Idézetek Sargentini asszony nyilatkozataiból az interneten magyarul megjelent cikkekből)

Vezető kép: media.tpo.nl

Ajánljuk még

Rabok legyünk vagy szabadok? - Halkó Petrával, az új könyvéről beszélgetünk a csütörtöki Polbeat-felvételen

‎Polbeat 2025 június 11.
A szabadságelvűségünk magyar? Volt-e valaha szabad a magyar nemzet, vagy mindig is a nemzetközi ideológiák társadalomátalakító kísérleteinek terepeként szolgált? A rendszerváltoztatás idején, 1989–1990-ben valóban visszaszereztük a szabadságunkat vagy csak egy illúziónak, esetleg egy átverésnek estünk áldozatul? Halkó Petra, a XXI. Század Intézet vezető elemzője Rabok legyünk vagy szabadok? című könyvében ezekre a kérdésekre keresi a választ, Stefka István és Huth Gergely pedig ezeket a témákat feszegeti majd a Polbeat következő, június 12-i, csütörtöki nyilvános felvételén, melyre ezúttal is az R56 Gasztrosörözőben kerítünk sort. Természetesen nem némi, hanem sok aktualitással fűszerezve, mert a szabadságharcosok és hazaárulók vetélkedése - sajnálatosan - örök!