Pesti Srácok

Videófelvételen a Puskás Stadion romjai!

Már nem sok van abból a legendás stadionból, amelynek az építésébe egykor még az Aranycsapat tagjai, köztük Puskás Öcsivel, is beszálltak. Látványos drónfelvételek készültek a Puskás Ferenc Stadion bontásának pillanatnyi állapotáról.

Az arénát megjárt szurkolók számára furcsa érzés lehet így látni, azonban nincs ok szomorkodni: decemberben kezdik építeni, és várhatóan 2019-ben adják át a helyén az új létesítményt, amelyben 2020-ban négy Európa-bajnoki meccset rendeznek majd.

Ilyen volt a 2002-ben Puskás Ferenc Stadionra átkeresztelt Népstadion:

PestiSracok facebook image
kép: wikipedia.org

…és ilyen épül a helyén:

kép: MTI

Belül így fog kinézni:

kép: MTI

videó: Drone Media Studio / youtube.com

Ajánljuk még

Háromgyermekes postáskisasszonnyal, a pártklub kalandos múltú sztárjával bukott le Jakab Péter

Exkluzív 2021 november 24.
Háromgyermekes édesanya Molnár Enikő, Jakab Péter kabinetfőnöke, akivel lebukott a Jobbik elnöke – tudta meg a PestiSrácok.hu. Hétfőn a Bors hozott hozott nyilvánosságra egy videofelvételt, amelyen az látható, hogy Jakab egy budapesti lakásnál várja a nőt, majd széttárt karokkal rohan elé, másnap reggel pedig nagy körültekintéssel, együtt is távoztak a lakásból. Az azóta megjelent cikkek szerint Jakab autója többször is ennél a lakásnál parkolt és olyan fotó is nyilvánosságra került, amelyen a Jobbik elnöke egy bőrönddel érkezik a lakáshoz. Kedden pedig arról írt a Bors, hogy bár Molnár Enikő letagadta, hogy Jakab ezúttal is nála töltötte az éjszakát, később úgy menekítették ki a politikust a lakásból. Jakab Péter persze tagad és perrel fenyeget mindenkit, azt próbálja elhitetni, hogy csak munkakapcsolat fűzi a kabinetfőnökéhez, és egész éjszakákon át csak dolgoznak.

Egyszerű, buta embereknek titulálja a választókat egy hangfelvételen Balatonalmádi jegyzője

Exkluzív 2022 március 7.
Egyszerű, buta embereknek titulálja a választókat egy nyilvánosságra került hangfelvételen Balatonalmádi alig két hete kinevezett jegyzője. A mindössze 25 másodperces hanganyag egy hacker által üzemeltetett online blogfelületen bukkant fel hétfőn délután, amit – a címzés szerint – több szerkesztőségnek is elküldtek. Az üzenetből az is kiderül, hogy több felvétel is létezik, ezek alapján pedig igencsak megkérdőjelezhető a helyi választási irodát is vezető Gáspár-Fekete Judit függetlensége, illetve az, hogy vajon miként lehet felelősséget vállalni az április 3-i választás szabályos lebonyolításáért...?